bg

TC CRYO

TC CRYO TORUŃ

1. Opis zabiegu

TC CRYO – naukowo udowodnione działanie dzięki zastosowaniu miejscowego „szoku termicznego”. 

TC CRYO  zapewnia niezwykłe efekty 𝐎𝐃𝐂𝐇𝐔𝐃𝐙𝐀𝐉Ą𝐂𝐄 𝐢 𝐔𝐉Ę𝐃𝐑𝐍𝐈𝐀𝐉Ą𝐂𝐄
Nieinwazyjne modelowanie sylwetki!
𝐓𝐂 𝐂𝐑𝐘𝐎- to pierwszy sprzęt na świecie działający SZOKIEM TERMICZNYM, aby redukować tkankę tłuszczowąna brzuchu, talii, plecach, udach, łydkach, ramionach, przedramionach, pośladkach.
W czasie zabiegu uwolnione zostają hormony: IRYZYNA i FGF21, wspomagające odchudzanie.
Podczas sesji naprzemiennie SCHŁADZA i PODGRZEWA miejsce zabiegowe i wtedy dzieje się termiczna  magia.
Nasze nowe urządzenie 𝐦𝐚 𝐧𝐚𝐣𝐰𝐢ę𝐤𝐬𝐳𝐚 𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐫𝐳𝐜𝐡𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐚𝐛𝐢𝐞𝐠𝐨𝐰𝐚 𝐳 𝐮𝐫𝐳ą𝐝𝐳𝐞ń 𝐝𝐨𝐬𝐭ę𝐩𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐜𝐞.
Wywołany w ten sposób SZOK TERMICZNY powoduje:
👉 przekształcenie białego tłuszczu w brunatny, a następnie jego spalanie
👉 przyspieszony metabolizm powstałego tłuszczu brunatnego
👉 spowolnienie produkcji nowych, białych komórek tłuszczowych
👉 poprawienie wyglądu skóry
👉 redukcję cellulitu i obrzęków limfatycznych

Każda technologia dedykowana do redukcji tkanki tłuszczowej ma inną zasadę działania a ten sam cel- zmniejszenie obwodów ciała. Nie ma lepszej czy gorszej metody natomiast każdy z nas jest inny i warto testować różne metody, żeby osiągnąć swój cel. Dlatego też warto stosować też terapie łączone dzięki czemu efekty będą najlepsze dla danej osoby.

 1. Urządzenie TC Cryo to certyfikowane medycznie urządzenie wykorzystujące tzw KRIOLIPOLIZĘ KONTRASTOWĄ ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej.
 2. Opatentowane dwie duże maty zabiegowe charakteryzują się największą na rynku powierzchnią roboczą – 2 x 34cm x 25cm ( cały brzuch + boczki, całe boki, całe biodra, całe plecy itp, uda)
 3. Konieczne wykonanie min. 3-5 zabiegów w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Zabieg co 7-10 dni. Nie wolno wydłużać bo wtedy trzeba serię zaczynać od nowa.
 4. Jednocześnie można wykonać zabieg na kilka partii
 5. Obszar zabiegowy zostaje poddany kilku cyklom schładzania do 6 stopni i podgrzewania do 41 stopni. Wywołany w ten sposób miejscowo SZOK TERMICZNY skutkuje znacznym zwiększeniem procesu spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Powoduje to zmianę trudnego do spalenia tłuszczu białego w brązowy, który zostanie spalony w trakcie kolejnych zabiegów oraz spowolni produkcję nowych, białych komórek tłuszczowych. Pacjent traci nie tylko kilka centymetrów w miejscach poddawanych zabiegowi, ale także jego skóra staje się jędrniejsza i zaczyna wyglądać zdrowiej.
 6. Dzieje się tak na skutek uwolnienia w wyniku zabiegu do organizmu dwóch hormonów, który odpowiadają za spektakularną utratę centymetrów:

Hormon IRYZYNA: nazywana hormonem „wysiłku fizycznego”. Powoduje przemianę nagromadzonego tłuszczu białego w brązowy oraz zahamowanie tworzenie się tkanki tłuszczowej (silne rozmiękczenie tł. białego). Biała tkanka tłuszczowa jest magazynem energii w formie lipidów i to ona stanowi „nadbagaż” w postaci nadmiernej masy ciała. Jest trudny do spalania w trakcie wysiłku fizycznego. Brązowa tkanka tłuszczowa  jest natomiast aktywna metabolicznie, a jej zadaniem jest utrzymywanie prawidłowej ciepłoty ciała. Brązowa tkanka tłuszczowa zwykle znajduje się w ciele noworodków Z wiekiem zmniejsza się ilość brązowej tkanki tłuszczowej, ale pozostaje ona równomiernie rozłożona w całym ciele, aż do okresu dojrzewania. Wreszcie u dorosłych brązowy tłuszcz w większości znika. Pozostaje tylko w niektórych regionach, takich jak; wokół dużych naczyń, odcinków szyjnych, między łopatkami oraz przy plecach i w okolicach piersi.

Zasadnicza różnica w funkcjonalności komórek tłuszczowych polega na tym, że białe adipocyty magazynują tłuszcz, natomiast brunatne wykorzystują go do wytwarzania energii.

Dodatkowo udowodniono w badaniach klinicznych, że hormon jest odpowiedzialny za:

 • zmniejszenie insulinooporności
 • hamowanie syntezy cholesterolu
 • obniżenie poziomu trójglicerydów we krwi

Hormon nazywany jest też wysiłkowym i pojawia się w organizmie podczas wysiłku fizycznego w ok. 35 minucie biegu i powoduje drżenie mięśni w wyniku czego mięśnie są zmuszone do pobierania energii w pobliskich komórek tłuszczowych co skutkuje zmniejszeniem grubości tkanki tłuszczowej. W przypadku zabieg TC cryo to drżenie pojawia się już w 16 minucie zabiegu

Hormon FGF21:

Powstaje w wątrobie. Odpowiada w organizmie za:

 • wzrost ilości fibroblastów dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza
 • wzrost zużycia tłuszczu i wydalania lipidów
 • Hamuje łaknienie na alkohol i słodycze
 • obniżenie poziomu glukozy i trjolicerydów we krwi

Wyniki badań niezależnych zespołów naukowców wskazują, że wzrost zawartości brunatnej tkanki tłuszczowej w organizmie wpływa pozytywnie na metabolizm i spadek masy ciała.

Zalety TC Cryo:

🔹 innowacyjna technologia ciepło- zimno – bez efektu uśmiercania komórki tłuszczowej

🔹 bez stosowania przyssawek – brak siniaków

🔹 miękkie duże maty zabiegowe o idealnie dopasowanym kształcie

🔹 100 % bezpiecznie i bezboleśnie

🔹 doskonała do modelowania sylwetki

🔹 największy obszar zabiegowy na świecie – 2 maty 34 cm x 25 cm

🔹 wzmacnia i ujędrnia skórę

🔹 medycznie certyfikowana

2. Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu TC Cryo klient wypełnia kartę zabiegową. Następnie przeprowadzamy wywiad zdrowotny, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz ostatecznej kwalifikacji do zabiegu. Omawiamy przebieg zabiegu, zalecenia okołozabiegowe oraz odpowiadamy na wszelkie pytania. Po przeprowadzeniu konsultacji wykonujemy dokumentację zdjęciową oraz pomiary obwodów partii ciała, która zostanie poddana zabiegowi. Umożliwia to kontrolę efektywności terapii na poszczególnych jej etapach. Terapeuta dobiera parametry zabiegowe i rozpoczynamy procedurę. Klient kładzie się na fotelu zabiegowym i zostaje owinięty specjalnymi matami, które zostaną przymocowane do ciała przy użyciu taśm samoprzylepnych. Uruchomienie programu powoduje natychmiastowe uczucie zimna w okolicy zabiegowej, które odczuwalne jest jak mrowienie. W ciągu 55-cio minutowej sesji zabiegowej dochodzi do naprzemiennych zmian temperatury z zimnej (6°C) w ciepłą (39°C-42°C), co uruchamia pracę hormonów IRYZYNY i FGF21.

3. Efekty

– modelowanie i odchudzanie
– redukcja cellulitu oraz rozstępów,
– stymulacja produkcji kolagenu,
– ujędrnienie skóry

-wzrost ilości fibroblastów dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza

-wzrost zużycia tłuszczu i wydalania lipidów

-hamuje łaknienie na alkohol i słodycze

-obniżenie poziomu glukozy i trjolicerydów we krwi

 

 

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się osiągniętymi celami naszych Klientek ► www.studiokobietlubicz.pl/efekty/

 

 

4. Przeciwwskazania

•  podwyższona temperatura,

• choroby skórne (grzybica, łuszczyca, liszaj rumieniowaty),

• nowotwory,

•  stany zapalne organów wewnętrznych,

•  ciąża

•  padaczka (epilepsja),

• pierwszy miesiąc po operacji lub zabiegu.

5. Opinie klientek

• Pani Karolina : “Zabieg jest bardzo przyjemny. Można się zrelaksować i jednocześnie zgubić zbędne centymetry. Polecam gorąco.

• Pani Małgorzata: “Zabieg polecam w 100%.  Trochę się bałam ale zupełnie niepotrzebnie. Zabieg jest super i rzeczywiście nie ciągnie mnie tak do słodyczy”

 

 

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi?

Zapraszamy do Studia kobiet Lubicz zarówno panie jak i panów zmagających się
z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, na którą nie działają ćwiczenia.

Zadzwoń do nas tel. 513 330 164 lub napisz.

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu