bg

EFEKTY

 

Efekty odchudzania w Studio Kobiet Lubicz są naprawdę niesamowite!

Studio Kobiet Lubicz to oderwanie od codziennych obowiązków. Miejsce, gdzie można fantastycznie spędzić czas, a do tego skutecznie poprawić swoją kondycję, figurę oraz naładować pozytywną energią. Panie po naszą ścisłą kontrolą i opieką, stosując się do wskazówek pozbywają się niechcianych centymetrów, kilogramów oraz pracują nad poprawą jakości swojej skóry. Dzięki odchudzaniu zmieniły całe swoje życie, zyskały nie tylko piękne ciało, również dostrzegły w sobie to co najlepsze i odzyskały pewność siebie. Studio kobiet Lubicz to skuteczne odchudzanie w Toruniu i okolicach. Nasze Klientki straciły ponad dwie tony zbędnej tkanki tłuszczowej.

 

 

Chcesz zobaczyć Efekty odchudzania Studio Kobiet Lubicz?
Zapraszamy do grona zadowolonych Klientek!

 

 

Od 9 lat Studio Kobiet Lubicz specjalizuje się w odchudzaniu kobiet w Toruniu i okolicy. Możemy pochwalić się całymi katalogami efektów naszych Klientek. Przeprowadzamy również wiele konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Co roku organizujemy konkurs Gala Metamorfoz – podczas, której nagradzamy Klientki z najlepszymi efektami, a wygrywa klientka która straci największą ilość kilogramów. Każda z Nich pracuje na swój sukces cały rok. Podopieczna która wygra tą rozgrywkę otrzymuje od Studio Kobiet Lubicz pełną metamorfozę – zmiana fryzury, profesjonalny makijaż oraz ekskluzywną sesję zdjęciową. Zajęłyśmy 4 miejsce w konkursie metamorfoz organizowanym na terenie całej Polski.

 

Kolejnym organizowanym przez nas konkursem jest “Metamorfoza do ślubu” gdzie wybieramy jedną z przyszłych panien młodych i przeprowadzamy jej całkowitą przemianę. Nagrodą jest nie tylko lepsze samopoczucie i wygląd ale również wymarzona suknia ślubna!

 

Podczas procesu odchudzania nasze specjalistki monitorują postępy na każdym etapie i wspierają Klientki w dążeniu do celu. Indywidualnie ułożony plan dietetyczny oraz treningowo-zabiegowy jest kluczem do sukcesu. Najlepsze efekty nasze Klientki osiągają łącząc stacje treningowe z zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej.

 

Poznaj opinie naszych Klientek

 

Pani Aleksandra:
“Polecam Studio Kobiet Lubicz gorąco. Wspaniała atmosfera i super efekty. Jestem mega zadowolona😊😊😊😊 Dziewczyny są bardzo profesjonalne i przemiłe😊 Będę tam wracać z przyjemnością 😊😊😊

 

Pani Ewa:
“Najlepsze miejsce dla kobiet, które chcą coś dla siebie zrobić ❤ Atmosfera, zabiegi oraz towarzystwo sprawiają, że chce się wracać do Studio Kobiet Lubicz 😍 “

 

Pani Justyna:
“Studio Kobiet w Lubiczu to wspaniałe miejsce dla kobiet.😍 Miła atmosfera🙂. Zabiegi dostosowane indywidualnie. Czas spędzony w Studiu to nie tylko spalone kalorie czy utracone centymetry💪 to także czas relaksu, 🛌chwila dla siebie😍. Serdecznie polecam”

 

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której zdecydujemy jaki zabieg będzie najlepszy dla Ciebie?

Zadzwoń do nas tel. 513-330-164 lub napisz wiadomość.

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu