bg

REDUSTIM

Redustim w Toruniu – Studio Kobiet Lubicz

 

1. Opis zabiegu

Redustim to najnowsza technologia w walce z tkanką tłuszczową, szczególnie jeśli chodzi o redukcję otyłości brzusznej i tłuszczu trzewnego, które bardzo trudno zredukować podczas treningów. Jego skuteczność opiera się na dwóch technologiach – szybkie odchudzanie dzięki polu magnetycznemu o wartości 4 x większej niż pole magnetyczne ziemi i drenażu limfatycznemu. Pole magnetyczne przenikając przez ciało powoduje lipolizę (rozpad) komórek tłuszczowych, dzięki czemu można zmniejszyć swój rozmiar nawet o 2 numery po pełnej serii (12 x 1 godzina).

 

Po serii zabiegów nasze klientki traciły do 35cm w obwodach brzucha.

Redustim to najnowsza i jedyna technologia w walce z otyłością brzuszną. Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości wywołuje proces eliminacji komórek tłuszczowych poprzez pobudzanie kanałów wapniowych, odpowiedzialnych za skurcze włókien mięśni gładkich, których zapotrzebowanie energetyczne prowadzi do jego spalania.

 

Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikrociśnienia ułatwia i przyspiesza odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego,a następnie ich eliminację. Pozwala schudnąć nawet do 2 rozmiarów w ciągu 3 tygodni. Redukuje zarówno podskórną tkankę tłuszczową jak i tłuszcz brzuszny lub inaczej trzewny. Znajduje się on głęboko w jamie brzusznej. Otacza ważne narządy, takie jak wątroba, jelita i serce. W przeciwieństwie do tłuszczu podskórnego nie można go dotknąć ani poczuć , w nadmiernej ilości stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia , powiązano go w głównej mierze, z czynnikiem powstawania insulionooporności. Nadmiar tłuszczu trzewnego przyczynia się do powstawania chorób serca, wątroby, nadciśnienia, miażdżycy. Redustim jest kompleksowym urządzeniem medycznym przeznaczonym do walki z otyłością a także z niepłodnością.

 

Obecnie w branży kosmetycznej zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii coraz częściej spełniają marzenia klientów o szczupłej sylwetce. Takim urządzeniem jest właśnie Redustim dostępny w Studio Kobiet w Lubiczu, zarówno dla Pań i Panów.

 

 

2. Przygotowanie do zabiegu

Podczas zabiegu zostaje założony kombinezon na kończyny dolne, pas brzuszny oraz pasy na ramiona. Redustim wywołuje niezauważalne skurcze mięśni gładkich podobne do skurczów powstałych przy wysiłku fizycznym, co prowadzi do rozpadu tłuszczu brzusznego.

 

 

3. Efekty

• redukcja tkanki tłuszczowej oraz trzewnej,

• wymodelowanie sylwetki,

• pobudzenie krążenia,

• stymulacja procesów przemiany materii,

• lepsze samopoczucie.

 

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się osiągniętymi celami naszych Klientek ► www.studiokobietlubicz.pl/efekty/

 

 

4. Przeciwwskazania

• zakrzepica żył,

• ciąża,

• ostre stany zapalne,

• nowotwory,

• padaczka,

• choroby zakaźne,

• rozrusznik serca,

 

 

 5. Opinie naszych zadowolonych klientek

• P. Agata – “Zabieg przyjemny a przede wszystkim skuteczny. Po serii zabiegów straciłam w obwodach aż 35 cm”

• P. Grażyna – “Polecam gorąco bo oprócz dobrego samopoczucia po zabiegu skutecznie schudłam i straciłam aż 37 cm w samym brzuchu”

• P. Marta – “Na początku nie wierzyłam, ze godzina spędzona w kombinezonie daje takie efekty. Straciłam 18 cm po serii 12 zabiegów”

 

 

Chcesz szybko schudnąć? Studio Kobiet Lubicz działa kompleksowo, a gwarancją efektów jest połączenie treningu fitness ze strefą relaksu, gdzie wykonujemy zabiegi na ciało, wyszczuplające czy też poprawiające kondycję skóry. Z powodzeniem mogą korzystać z niego zarówno kobiety, nawet te po 50, jak i mężczyźni. Specjalistka  w Studio Kobiet Lubicz chętnie przeprowadzi konsultację i zaproponuje ilość zabiegów, która przyniesie Ci zadowalający efekt.

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi?

Zadzwoń do nas tel. 513 330 164 lub napisz.

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu