bg

Kriolipoliza Toruń

Kriolipoliza Toruń – najnowsza kriolipoliza padowa na rynku

Jedyna taka kriolipoliza w północnej Polsce! Kompleksowe działanie w walce z uporczywą tkanką tłuszczową i brakiem jędrności skóry. Całkowita NOWOŚĆ z potwierdzonymi efektami w postaci zmniejszenia centymetrów w obwodach. Jeśli szukasz zabiegu, dzięki któremu uzyskasz szybkie, wymierne efekty, w postaci zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, doskonałym rozwiązaniem jest właśnie kriolipoliza. Toruń to miejsce, w którym oferujemy nasze profesjonalne usługi w tym zakresie.

Urządzenie medyczne posługujące się 3 technologiami podczas jednego 60 minutowego zabiegu. Dzięki temu zabieg kriolipolizy jest teraz o 30% skuteczniejszy od innych modeli na rynku.

 

 1. KRIOLIPOLIZA wymrażanie komórek tłuszczowych za pomocą 4 dużych padów – bez zasysania – 4 partie ciała wymrażamy teraz w jedną godzinę
 2. PRĄDY EMS – przyspieszają otwieranie się błon komórek tłuszczowych i o 30% zwiększają efektywność wymrażania. Silnie ujędrniają skórę.
 3. FALA AKUSTYCZNA to bardzo intensywny masaż, który przywraca prawidłowe ukrwienie, drenuje  i zapobiega powstawaniu konglomeratów (zbryleń tkanki tłuszczowej) oraz ujędrnia i redukuje cellulit.

Innowacją w kriolipolizie padowej są 4 duże pady zamiast głowic zasysających, które mogą pracować jednocześnie, niezależnie od siebie. Dzięki temu działamy na zdecydowanie większy obszar ciała np. cały brzuch. Do tej pory możliwe było wykonanie zabiegu tylko na jedną lub dwie partie ciała jednocześnie. Kriolipoliza padowa została stworzona by uniknąć powikłań pozabiegowych takich jak odmrożenia, problemy z zassaniem, zasinienia czy panika u klientek. Nie ma ryzyka odmrożenia nawet przy -10 stopniach Celsjusza bo brak zassania nie wpływa na ukrwienie tkanek.

Podczas zabiegu wymrażamy kom. tłuszczowe do -10% C a parametry można zmieniać w trakcie zabiegu. Co ciekawe zjawisko krystalizacji komórek zachodzi już przy 4 stopniach Celsjusza po 32 minucie zabiegu, Im niższą temperaturę zastosujemy tym głębiej dotrzemy wgłąb tkanki tłuszczowej i zabieg będzie skuteczniejszy. Kriolipoliza działa selektywnie tylko na kom. tłuszczowe.

 

1. Opis zabiegu

 

Jeśli ćwiczenia i dieta nie przynoszą oczekiwanego rezultatu warto dołączyć zabieg modelujący sylwetkę jakim jest Kriolipoliza. W naszym Studio Kobiet Lubicz pracujemy na jedynym, dostępnym w północnej Polsce, medycznym urządzeniu. To najnowszy zabieg łączący trzy technologie do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowejpołączenie kriolipolizy padowej, prądów (EMS) oraz fali akustycznej. Takie połączenie to gwarancja zdecydowanie lepszych rezultatów niż dotychczasowe zabiegi kriolipolizy.

 

Technologia ta została odkryta 5 lat temu w Stanach Zjednoczonych przez lekarzy dermatologów z Harvard Medical School, którzy udowodnili, że podskórne komórki tłuszczowe są zdecydowanie bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki, czyli skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe. Lekarze wykazali , że kontrolowane miejscowe chłodzenie tkanek może powodować ubytek komórek  tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. Ich odkrycie pomogło opracować technologię za pomocą której wykonuje się zabieg mrożenia tkanek tłuszczowych czyli kriolipolizę.

 

Jest to innowacyjny zabieg, który w 100%, raz na zawsze usuwa tkankę tłuszczową z danej partii i jest hitem wśród klientów Studia Kobiet! Kriolipoliza powoduje redukcję tkanek tłuszczowych z miejsc problematycznych, które trudno wyćwiczyć. Zabieg pomimo wymrażania komórek tłuszczowych jest zabiegiem bezpiecznym ponieważ jest wykonywany na nowoczesnym, certyfikowanym sprzęcie, medycznym sprzęcie.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym elementem egzystencji jest samoakceptacja. Nie każdy ma możliwości na prowadzenie w pełni aktywnego trybu życia, regularne ćwiczenia, czy wprowadzenie rygorystycznych diet, w celu uzyskania wymarzonej sylwetki. Na szczęście, rozwój technologiczny pozwolił na opracowanie skutecznej metody, dzięki której pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, stało w pełni bezpieczne i komfortowe. Jest nią właśnie kriolipoliza. Toruń to jedno z miejsc, w jakim możesz skorzystać z tego zabiegu i w bezpieczny sposób zadbać o zdrowy wygląd Twojego ciała.

 

Kriolipoliza to metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą „kontrolowaną śmierć” i stopniowo są eliminowane z organizmu za sprawą normalnych procesów metabolicznych organizmu. Na skutek mrożenia tłuszcze z komórek tłuszczowych bezpowrotnie są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny, rezultatem jest redukcja krągłości zauważalna u większości klientów po 2-3 miesiącach. Zabieg jest praktycznie nieodczuwalny. Klient może się zrelaksować, może też mieć wykonywany w tym czasie inny zabieg. Mechanizm kriolipolizy można porównać do odmrożeń I stopnia, które w tym przypadku wywołuje się w sposób kontrolowany. Pod wpływem niskiej temperatury tłuszcze wypełniające komórki tłuszczowe ze stanu ciekłego przechodzą w stały – ulegają krystalizacji, a zjawisku tego towarzyszy wzrost objętości komórki. Błona ulega uszkodzeniu, w efekcie czego w komórce ustają procesy życiowe, po około 3 dniach zachodzi apoptoza, czyli zaprogramowana śmierć. Dochodzi do procesów fagocytozy czyli nasz organizm „zjada” uszkodzone komórki. Naturalną odpowiedzią organizmu na chłodzenie jest powstanie stanu zapalnego, w jego trakcie dochodzi do oczyszczenia z uszkodzonych martwych komórek.

 

Kriolipoliza padowa wraz z prądami EMS oraz falą akustyczną to odpowiedź na zmieniający się rynek. Prądy EMS (Electrical Muscle Stimulation) to impulsy elektryczne o niskiej częstotliwości, których celem jest pobudzenie mięśni do pracy. Ma to na celu wprawienie ciała w drgania, które powodują otwarcie kanałów w adipocytach i zwiększenie regeneracji skóry oraz jej ujędrnienie. Fala akustyczna wytwarzana jest pod ciśnieniem w aparacie, a następnie za pomocą specjalnej głowicy bardzo dokładnie trafia w konkretne miejsce. Powoduje ujędrnienie skóry i wygładzenie jej powierzchni. Przyspiesza efekty nawet o 30 %. W kriolipolizie padowej nie ma zasysania, co daje dużo większe możliwości ułożenia padów oraz mniej przeciwwskazań do zabiegu.

Kriolipoliza (Toruń) to rozwiązanie, na które warto zdecydować się, w przypadku chęci zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach. Niektóre partie ciała nie są podatne na szereg ćwiczeń interwałowych, czy siłowych. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że będąc na redukcji, tracimy tkankę tłuszczową z całego ciała. Proces ten nie przebiega jednak w pełni równomiernie. Zdarza się, że niektóre obszary, wynikające np. z genetycznej budowy ciała, są oporne na ćwiczenia fizyczne. Istnieje również duża grupa osób, która z przyczyn zdrowotnych nie może zdecydować się na intensywną aktywność fizyczną. W tych sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest właśnie kriolipoliza. Toruń to miejsce, w którym możesz skorzystać z tego zabiegu pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

 

Kriolipolizę wykonuje się przede wszystkim na brzuchu, biodrach, rękach, górnej partii ud i bryczesach. 

 

Rezultaty zabiegu kriolipolizy pojawiają się powoli, pierwsze efekty widoczne są po upływie 2, 3 tygodni. Martwe komórki tłuszczowe usuwane są przez komórki układu odpornościowego czyli makrofagi, a następnie metabolizowane. Zamrożone komórki tłuszczowe w 100% zostają usunięte z organizmu i nie podlegają regeneracji. Po jednym zabiegu kriolipolizy dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej o około 40%.  Efekt redukcji tkanki tłuszczowej jest w pełni widoczny po upływie 2-3 miesięcy.

Należy pamiętać, że w usuwaniu martwych komórek tłuszczowych bierze udział wątroba. Ważne jest dbanie o lekkostrawną dietę oraz unikanie używek aby dodatkowo nie obciążać tego organu.

 

Kriolipoliza Toruń – jak ten proces wygląda czasowo?

→ 2-3 doba po zbiegu – pojawiają się pierwsze uszkodzenia adipocytów indukujące powstanie nacieku zapalnego.

→ 7-14 dni po zabiegu – następuje nasilenie miejscowego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej.

→ 14-30 dni po zabiegu – nasila się proces fagocytozy komórek tłuszczowych.

→ 30-90 dni po zabiegu – stan zapalny zmniejsza się, aby w końcu ustąpić zupełnie, a tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

 

2. Przebieg zabiegu

 

  1. Przeprowadzenie wywiadu, wypełnienie karty klienta i dokonanie pomiarów.

  2. Na miejsce przeznaczone do zabiegu nakłada się specjalnie do tego przystosowane membrany antyodmrożeniowe- nasączone kombinacją składników (gliceryna, ciekły kolagen, kwas hialuronowy, ekstrakt z aloesu ) . Membrany antyodmrożeniowe zapewniają bezpieczeństwo podczas zabiegów kriolipolizy. Zapobiegają powstaniu odmrożeń, martwicy i zwiększają komfort osób poddającym się kuracji.

  3. Przykłada się pady zamrażające – w przypadku naszego urządzenia medycznego  możliwa jest praca jednocześnie czterema głowicami. Zabieg można wykonać na każdej partii. Oziębia się większy obszar ciała jednocześnie, co powoduje lepsze efekty zabiegowe.

  4.  Włącza się chłodzenie padów oraz prądy EMS. Jeden zabieg trwa do 45 minut. W tym momencie następuje najważniejszy moment zabiegu : z tłuszczu pobierane jest ciepło. Rozpoczyna się obumarcie komórek tłuszczowych a następnie ich rozpuszczenie. Pierwsze 5 minut zabiegu odczuwane jest mocne zimno i prądy EMS a później dzięki niskiej temperaturze i  prądom EMS odczuwalne jest przyjemne ciepło co jest związane z upośledzeniem receptorów czuciowych.

  5. Po zabiegu wykonuje się kilkuminutowy drenaż falą akustyczną.  Zaleca się min 2-3  zabiegów w odstępie 4-6  tygodni na tą samą partię.

 

Należy pamiętać, że temperaturę mrożenia  podczas zabiegu kriolipolizy należy dostosować każdorazowo do grubości tkanki tłuszczowej. Urządzenie pozwala na schłodzenie maksymalnie do -10 stopni Celsjusza.

 

3. Zalecenia przed i po zabiegu

 

Na kilka dni przed zabiegiem i po zwiększ ilość wypijanej wody (wypijaj min. 2 litry dziennie) aby pobudzić układ limfatyczny. Zaleca się stosowanie lekkostrawnej diety, aby odciążyć wątrobę, która sprawniej poradzi sobie z metabolizowaniem usuniętej tkanki tłuszczowej. Konieczne po zabiegu jest robienie min. 7 tys kroków dzienne – a najlepiej wdrożenie aktywności fizycznej – wtedy efekty będą jeszcze lepsze. Jeśli klientka nie zbilansuje diety to krążące rozbite komórki tłuszczowe jeszcze przed wydaleniem z organizmu mogą odłożyć się w innej partii.

 

Aby zwiększyć efekt, zaleca się przed zabiegiem kriolipolizy wykonanie 1-2 zabiegów drenażu limfatycznego. Natomiast po zabiegu zaleca się wykonanie serii zabiegów drenujących np  żelazkiem , endermologią LPG lub innymi metodami. Przed zabiegiem nie należy stosować  leków przeciwzapalnych, jedyny lek który można zażywać to paracetamol.

 

4. Przeciwwskazania

 

• ciąża,

• karmienie piersią,

• padaczka (względnie),

• nadwrażliwość na zimno,

• choroby serca, wątroby i nerek,

• stany zapalne,

• choroby skóry (grzybicze, wirusowe, zakaźne),

• zaburzenia krążenia,

• rozrusznik serca,

• ślimakowy implant

• przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,

• miejscowe stany zapalne, otwarte rany,

• nowotwory

 

5. Efekty

 

• zmniejszenie obwodów ciała z problematycznych partii ciała dwukrotnie szybciej niż w przypadku innych urządzeń do kriolipolizy

• trwałe usunięcie komórki tłuszczowej,

• redukcja tkanki tłuszczowej,

• ujędrnienie skóry,

• regeneracja skóry,

• zabieg bezinwazyjny,

• nie wymaga okresu rekonwalescencji, urlopu itp.

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się osiągniętymi celami naszych Klientek ► www.studiokobietlubicz.pl/efekty/

 

6. Opinie naszych zadowolonych klientek

 

• pani Marlena – ,,Bardzo skuteczny zabieg, ja już po pierwszym wymrażaniu straciłam 13 cm w obwodzie brzucha – na wysokości pępka”

• pani Michalina – ,,Zgubiłam zbędne centymetry a przy okazji ujędrniłam skórę. Jestem bardzo zadowolona z efektów”

• pani Katarzyna – ,,Od najmłodszych lat brzuch oraz boczki były moim utrapieniem, jednak do momentu skorzystania z cudownego zabiegu w Studio Kobiet Lubicz jakim jest Kriolipoliza Toruń.  Jestem już po dwóch zabiegach i właśnie zapisałam się już na kolejny zabieg. Z całego serca polecam.”

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi?

Zapraszamy do Studia kobiet Lubicz zarówno panie jak i panów zmagających się
z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, na którą nie działają ćwiczenia.

Zadzwoń do nas tel. 513 330 164 lub napisz.

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu