bg

DEPILACJA LASEROWA

We współczesnych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni, chcą raz na zawsze zerwać z niekończącym się usuwaniem zbędnego owłosienia.

To na co klientki zwracają uwagę wybierając metodę dla siebie to skuteczność, ilość zabiegów potrzebnych do pozbycia się owłosienia oraz odczucia podczas zabiegu.
Dlatego też w trosce o najlepszą jakość usług wybrałyśmy do naszego Studia okrzyknięty jako najlepszy i najmocniejszy na świecie laser Vectus

Epilacja laserem Vectus zapewnia trwałe efekty, z których będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci.

Laser diodody VECTUS nazywany jest najbardziej inteligentnym laserem ponieważ:

👉 Jako jedyny ma wbudowany czytnik poziomu melaniny skintel w skórze, dzięki czemu sam dobiera optymalne parametry zabiegu.

👉 Wbudowany system chłodzący zapewnia komfort i przyjemny chłód podczas zabiegu, sprawiając, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

👉 Dzięki dużej głowicy depilacja trwa krócej, aniżeli przy zastosowaniu innych laserów diodowych.

Laser diodowy działa wybiórczo na włos .Wiązka światła przenikając przez powierzchnię skóry, dociera do cebulki włosa. Macierz włosa zostaje uszkodzona na skutek absorpcji energii przez melaninę, w efekcie czego zbędne owłosienie zostaje usunięte.

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości związane z bezpieczeństwem używania lasera diodowego do depilacji trzeba zaznaczyć, że jest to urządzenie bardzo bezpieczne.

Laser Vectus  likwiduje tylko i wyłącznie włosy, Nie szkodzi natomiast tkankom dookoła.

Jeśli macie dosyć codziennego golenia maszynką zapraszamy na depilację do Studia Kobiet Lubicz Jest to jedyna znana metoda długotrwałego usuwania owłosienia

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00
Sob.: 8:00 – 14:00