bg

BODYSCULPT

BODYSCULPT -FALA ELEKTROMAGNETYCZNA

 

20 000 brzuszków lub przysiadów w 30 minut!!!

 

Smukła talia, wyrzeźbiony brzuch, jędrne pośladki w trzy tygodnie. Bez wysiłku, bez ćwiczeń, bez skalpela! Dzięki EMSCULPT niemożliwe, staje się możliwe. 

 

Dostępne dotychczas na rynku zabiegi modelujące sylwetkę tj. liposukcja, lipoliza, czy kriolipoliza skupiały się jedynie na redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry. BODYSCULPT to coś więcej! To prawdziwa innowacja i pierwsze takie urządzenie na świecie, które jednocześnie spala tłuszcz oraz buduje i rzeźbi mięśnie. Fala elektromagnetyczna polecana jest dla osób, które nie mogą lub nie lubią intensywnie ćwiczyć.

 

Spis treści:

 1. Opis zabiegu BodySculpt
 2. Wskazania do zabiegu BodySculpt
 3. Przygotowanie do zabiegu BodySculpt
 4. Efekty po zabiegu BodySculpt
 5. Przeciwwskazania do zabiegu
 6. Opinie naszych zadowolonych klientek

 

1.Opis zabiegu

Obecnie na rynku mamy urządzenia które najbardziej skupiają się na redukcji tkanki tłuszczowej. BodySculpt to jedyne takie urządzenie, które wywołuje 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni podczas 1 zabiegu, łącząc rzeźbienie ciała ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Tylko teraz możesz wyrzeźbić swój brzuch i zbudować brazylijskie pośladki bez męczących treningów na siłowni!

 

BodySculpt to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności  (high – Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje podczas 1 zabiegu aż 20 000 supramaksymalnych skurczów, czyli takich których nie można uzyskać na drodze mechanizmów fizjologicznych.  To pole magnetyczne o bardzo dużym natężeniu, które wnika na głębokość aż 7 cm w głąb ciała, czyli znacznie głębiej niż inne znane nam metody np. elektrostymulacja.

Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To z kolei prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Wynikiem nadmiernego przepływu wolnych kwasów tłuszczowych jest apoptoza, czyli zaprogramowana śmieć komórek tłuszczowych. Co dzieje się z martwymi komórkami tłuszczowymi? Zostają one w naturalny sposób wydalone przez organizm. Opisany mechanizm spalania tkanki tłuszczowej ma miejsce podczas zabiegu BodySculpt.

To jednak nie wszystko, co potrafi BodySculpt! Tkanka mięśniowa pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów, do których dochodzi podczas zabiegu, przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. Efekt? Mięśnie stają się większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

Mechanizm działania polega na tym, że szybkie zmiany pola magnetycznego w tkankach powodują powstanie wewnątrz tkanki tzw potencjału elektrycznego co w efekcie wywołuje stymulacje motoryczną zakończeń nerwowych czyli skurczy. Tak intensywny wysiłek powoduje silny pobór energii z komórki tłuszczowej (wolne kwasy tłuszczowe)  w wyniku czego w procesie apoptozy dochodzi do jej obumarcia.W efekcie otrzymujemy maksymalnie wyrzeźbioną i wymodelowaną sylwetkę.

BodySculpt  działa tylko na nerw ruchowy a nie na nerw czuciowy – nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wyczuć krótkich impulsów które wysyła urządzenie, dlatego też zabieg jest komfortowy i przyjemny,  a także nie wymaga rekonwalescencji.

BodySculpt to idealne rozwiązanie dla kobiet, które borykają się z rozejściem mięśnia prostego po ciąży. Kobiety, które zmagają się z tym problemem nie mogą wykonywać intensywnych treningów brzucha. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest właśnie BodySculpt!

Zabiegi wykonujemy w serii 5-10, 2 razy w tygodniu.

Dla uzyskania optymalnych efektów zalecamy łączenie zabiegu np. z kriolipolizą (ale nie w tym samym dniu)

 1. Wskazania do zabiegu

Wiotki, nieumięśniony brzuch i talia.

Przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni.

Nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji.

Kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem.

Niewielkie złogi tłuszczu w rejonie pośladków, tali, brzucha.

Rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie.

Płaskie, wiotczejące, opadające pośladki.

Słabe mięśnie brzucha.

 

 1. Przygotowanie do zabiegu:

Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista przeprowadza kartę klienta oraz dokumentację fotograficzną. Klientka ubiera bawełnianą bluzkę oraz leginsy.

 

 1. Efekty:

rzeźbienie i budowanie mięśni

wzmacnianie mięśni brzucha, talii i pośladków

utrata podskórnej tkanki tłuszczowej

podniesienie i wymodelowanie pośladków

wymodelowanie sylwetki

redukcja cellulitu na obszarze zabiegowym

 

 1. Przeciwwskazania:

ciąża

padaczka

karmienie piersią

choroby serca

wszczepiony rozrusznik serca

metalowe implanty w obszarze zabiegowym

aktywne choroby nowotworowe

choroby skórne

 

 1. Opinie naszych zadowolonych klientek:

 P. Julia „ Zabieg idealny dla mnie! Moje mięśnie brzucha wyraźnie zarysowane, nie wierzyłam póki nie spróbowałam. Polecam!”

– P. Monika „Leżę a pośladki same się robią! Niesamowity zabieg! Pupa uniesiona, jędrna, to jest to!”

 

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi?

Zadzwoń do nas tel. 513-330-164 lub napisz wiadomość.

 

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu