bg

ZABIEGI NA CIAŁO

 

 

 

 

 

► Zabiegi na ciało

TC Cryo 

Therapy cool

Icoone

Endermologia LPG

Kriolipoliza

Med Contour

Lipolaser

BodySculpt

Żelazko antycellulitowe

Fale RF

Redustim

Depilacja laserowa

 

 

ICOONE


ENDERMOLOGIA LPG


MED CONTOUR


ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE


FALA RADIOWE MULTIPOLARNE


REDUSTIM


KRIOLIPOLIZA


TC CRYO


DEPILACJA LASEROWA
VECTUS


LIPOLASER


REDUKCJA CENTYMETRÓW – TERAPIE ŁĄCZONE


BODYSCULPT
FALA ELEKTROMAGNETYCZNA

Strefa Zabiegowa w Toruniu

Strefa zabiegowa w Studio Kobiet Lubicz to kameralne miejsce przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn z najszerszą ofertą zabiegów z zakresu kosmetologii w okolicy. Klientki poddawane są specjalistycznym zabiegom wyszczuplającym, modelującym sylwetkę, redukującym tkankę tłuszczową i cellulit, a także zabiegom upiększającym na twarz.

Studio Kobiet Lubicz jest gwarancją uzyskania efektów szybciej niż w innych tego typu miejscach. Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu przez 5 lat naszej działalności zdobyłyśmy serca i zaufanie kilku tysięcy kobiet.

Pierwsza wizyta klientki w naszym Studio to konsultacja, dzięki której poznajemy potrzeby i oczekiwania. Na podstawie tych informacji w naszym Studio otrzymasz:

► Opiekę i doradztwo wykwalifikowanego personelu w kwestii doboru zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej.

► Konsultację dietetyczną oraz indywidualny plan dietetyczny.

► Monitorowanie postępów oraz wsparcie na każdym etapie procesu odchudzania.

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się sukcesami naszych Klientek 

 

Zabiegi wykonywane są w pojedynczych, dezynfekowanych po każdej klientce gabinetach. Dbamy o to, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Ponadto, w naszej strefie relaksu, wykwalifikowany personel służy fachową wiedzą na każdym etapie zabiegu.

 

Jeśli chcesz tak jak nasze klientki uzyskać spektakularne efekty, cieszyć się nową sylwetką lub zadbać profesjonalnie o swoją cerę, umów się na termin pierwszej, bezpłatnej i niezobowiązującej wizyty, na której dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg ► kliknij Rezerwacja Wizyty.

Z niezwykłą dbałością o klienta i jakość naszych zabiegów posiadamy urządzenia Hi-Tech liderów w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Jednym z głównych elementów wyróżniających strefę zabiegową w Studio Kobiet Lubicz i w Toruniu jest najlepsze na rynku – medyczne urządzenie REDUSTIM. To jedyne urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej trzewnej, które skutecznie i szybko pomaga schudnąć z brzucha.

 

Studio Kobiet Lubicz to jeden z nielicznych gabinetów, który posiada unikalną technologię na świecie ICOONE. Międzynarodowy patent Roboderm gwarantuje precyzyjne modelowanie sylwetki i skuteczne odchudzanie. Równie niezastąpionym zabiegiem w walce z cellulitem i otyłością jest światowy lider ENDERMOLOGIA LPG.

Dla osób, którym zależy na pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej oferujemy LIPOSUKCJA KAWITACYJNA bez skalpela – ultradźwiękową, natomiast dla pozbycia się miejscowej tkanki tłuszczowej polecamy rewolucyjne zabiegi KRIOLIPOLIZY, czyli wymrażania i trwałego jej usunięcia.

 

Dla kobiet, które oczekują szybkich efektów widocznych już po pierwszym zabiegu w postaci redukcji cellulitu i ujędrnienia skóry, rozwiązaniem jest ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE.

 

Silne ujędrnienie i poprawa napięcia wiotkiej skóry to także efekt zabiegu wykonanego z użyciem systemu FAL RADIOWYCH.

Dostępne dotychczas na rynku zabiegi modelujące sylwetkę  skupiały się raczej na jednym problemie: na redukcji tkanki tłuszczowej,  ujędrnianiu skóry, czy redukcji cellulitu. Jako jedni z pierwszych w Toruniu posiadamy najnowszą technologię fali elektromagnetycznej -urzadzenie  EMSCULPT, które jednocześnie spala tłuszcz oraz buduje i rzeźbi mięśnie. Fala elektromagnetyczna polecana jest dla osób, które nie mogą lub nie lubią intensywnie ćwiczyć. Dzięki niej 20 000 brzuszków lub przysiadów możliwe jest teraz w 30 minut!!!

Strefa zabiegowa w Studio Kobiet Lubicz to nie tylko miejsce gdzie pomagamy skutecznie schudnąć, ale także dbamy o skórę twarzy niezależnie od wieku. W zabiegach na twarz wykorzystujemy technologie takie jak Icoone oraz Fale Radiowe, Do nowoczesnych metod złuszczania naskórka zaliczamy Oxybrazję, Mikrodermabrazję i Peeling kawitacyjny. Prawdziwymi perełkami wśród zabiegów są mezoterapia mikroigłowa oraz kwasy medyczne z renomowanej marki Peel Mission.

 

Zobacz naszą strefę zabiegową

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu