bg

VACUUM JET

Studio Kobiet Lubicz – trening na rowerze z podciśnieniem Vacuum Jet

 

1. Opis stacji treningowej

Vacuum Jet– NAJNOWOCZEŚNIEJSZA METODA ZWALCZANIA CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ.

Korzystanie z tego urządzenia przywraca formę, pozwala zmniejszyć obwody ciała i stracić zbędne kilogramy, ujędrnia skórę, umożliwia pozbycie się uciążliwego cellulitu…. brzmi fantastycznie! Prawda? Oczywiście, że tak! Dla osób zabieganych, nie mających czasu na zajęcia i ćwiczenia na siłowni, pół-godzinne zabiegi na Vacuum są wybawieniem. Wszystkie osoby, które decydują się na regularne korzystanie z urządzenia z niecierpliwością wyczekują efektów. Wypytują nas kiedy drgnie wskazówka na wadze, a ubrania zrobią się luźniejsze… Jakże mało osób zadaje jednak podstawowe pytanie:

W czym tkwi sekret Vaccum i na jakiej zasadzie działa?

Decydując się na zabiegi w kapsule powinniśmy być świadomi co robi ona z naszym ciałem i w jaki sposób mu pomaga.

Przede wszystkim urządzenie Vaccum Jet działa kompleksowo. Pozwala na pozbycie się nie jednej dolegliwości, ale kilku jednocześnie. Główna zasada urządzenia opiera się na wzmocnieniu ukrwienia tkanek ciała. Pewnie nie jesteśmy świadomi, ale wiele schorzeń wynika właśnie z nieprawidłowego krążenia krwi w organizmie (np reumatyzm).

Technologia jaka została wykorzystana w Vacuum Jet zapewnia całkowitą eliminację bóli i stanów zapalnych stawów, obrzęków kończyn dolnych, uczucia drętwienia oraz zespołu zimnych nóg. W znacznym stopniu przyspiesza również regenerację tkanek w organizmie u osób po przebytych operacjach.

VACUUM JET= TERAPIA PODCIŚNIENIEM + TRENING CARDIO + INFRARED

Próżnia i terapia próżniowa może kojarzyć nam się z kosmosem i astronautami. I słusznie, bo właśnie te elementy stały się inspiracją do wykonania urządzenia Vacuum. Każdy, kto wybiera się w podróż poza naszą planetę musi zostać wyposażony w aparaturę generującą podciśnienie w dolnej części ciała. Brak ciążenia uniemożliwia bowiem swobodny przepływ krwi w organizmie.

Na tej właśnie zasadzie zostało skonstruowane urządzenie, będące efektem pracy naukowców, lekarzy i kosmetologów.

Vacuum Jet generuje ujemne ciśnienie, które powoduje zasysanie krwi i tlenu do dolnych partii ciała, oraz dodatnie ciśnienie, umożliwiające transport krwi żylnej i substancji resztkowych drogą żył i naczyń limfatycznych do tułowia.

Te wyżej wymienione procesy zachodzące podczas zabiegu w kapsule dają efekty drenażu limfatycznego.

Pulsacja podciśnieniem w Vacuum Jet opiera się na trzech założeniach, a dokładnie:

-usuwaniu resztek przemiany materii

-rozbijaniu depozytów tłuszczu

-wzmocnieniu tkanek

Tym samym dając widoczne efekty i zadowolenie wśród korzystających z urządzenia!

Rower magnetyczny będący elementem cardio, jest formą ruchu, która w przypadku Vacuum daje najlepsze efekty. Umożliwia wykonywanie zabiegu przy znacznym podciśnieniu, co pozytywnie wpływa na podwyższenie ukrwienia skóry oraz podskórnych warstw tkanki tłuszczowej. W efekcie następuje przyspieszenie przemiany materii, czyli dokładnie efekt jaki chcą osiągnąć osoby korzystające z kapsuły! Należy pamiętać, że aktywność komórek jest zależna od prawidłowego dostarczania im tlenu i substancji odżywczych, a samo spalanie tkanki tłuszczowej jest niemożliwe bez czynnej pracy mięśni! Od siedzenia na kanapie, czy leżenia w łóżku nikt jeszcze nie stracił kilogramów. To co najważniejsze w całym tym procesie to właśnie ruch i pobudzanie mięśni do pracy. Motywacją powinien być fakt, że podczas jednego zabiegu można spalić aż do 70 gramów tkanki tłuszczowej!!!

Kolejnym elementem na który składa się skuteczność kapsuły jest światło podczerwone, inaczej Infrared. Cały proces polega na tym, że podczas zabiegu ponad 80 % energii penetrującej nasze ciało przekształcane jest w ciepło, które rozgrzewa nasz organizm.

Promienniki LED zastosowane w Vacuum poprawiają krążenie mikroobwodowe, regenerację tkanek, odbudowę kolagenu, przyspieszenie metabolizmu oraz oczyszczenie organizmu z trujących toksyn. Sama terapia Infrared działa w sposób fizjologiczny tj. polega na dostarczaniu energii komórkom ciała. Te natomiast oddziaływują na organelle komórkowe, mające zdolność do przekształcania energii świetlnej w ATP, czyli organiczny związek chemiczny odpowiedzialny za procesy energetyczne – energię komórkową.

Regularne zabiegi na urządzeniu Vacuum Jet mają więc bardzo korzystny wpływ na organizm człowieka. Nie tylko wpływają pozytywnie na spalanie tkanki tłuszczowej, zrzucenie zbędnych kilogramów i ujędrnienie skóry, ale również na pobudzenie komórek ciała do większej aktywności, uzyskanie swobodnego przepływu i krążenia krwi w organizmie oraz znaczną poprawe odporności.

 

Do każdego karnetu dieta gratis!

2. Przygotowanie do treningu

Do treningu fitness  rowerku w podciśnieniem przygotuj wygodny strój sportowy ( najlepiej krótkie spodenki) i  czyste obuwie sportowe.

3. Efekty

• wymodelowanie całej sylwetki

• redukcja tkanki tłuszczowej z dolnych partii

• poprawa kondycji

• zmniejszenie lub całkowite pozbycie się cellulitu

• wzmocnienie mięśni nóg

• poprawa samopoczucia

• jędrne i bardziej podniesione pośladki

• likwidacja stresu i napięcia

• zwiększenie wydolności organizmu

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się osiągniętymi celami naszych Klientek ► www.studiokobietlubicz.pl/efekty/

 

4. Przeciwwskazania

• ciąża

• padaczka

• choroby serca i układu krążenia

• zapalenie stawów

• niedawno przebyty udar

Bądź z nami na bieżąco : https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu