bg

Therapy cool

𝐔𝐑𝐙𝐀𝐃𝐙𝐄𝐍𝐈𝐄 THERAPY COOL

-Urządzenie, którego nie posiada nikt w naszym województwie.

-Urządzenie, które dzięki zaawansowanej technologii  działa na cały organizm, usuwając zarówno przyczyny jak i skutki problemów estetycznych, z którymi walczymy my kobiety. To rzadkość!

Defekty estetyczne z którymi walczymy takie jak brak jędrności skóry, zastoje limfatyczne, cellulit, są wyłącznie zewnętrznym objawem różnych dysfunkcji wewnątrz organizmu. Podobnie jest  z bezsennością czy różnego rodzaju bólami. Defekty te często leczymy miejscowo lub farmakologicznie. Teraz mamy metodę, żeby nasz organizm sam wykonał pracę nad zwalczaniem tego typu problemów u podstaw.

-Wysoka efektywność metody jest wynikiem kompleksowego oddziaływania na cały organizm od wewnątrz.

 

-Therapy cool swoje działanie opiera na TERAPII KONTRASTAMI  – metoda ta polega na naprzemiennym poddawaniu ciała  zmianom  temperatury.

-Temperatury zabiegów zostały tak dobrane, aby uzyskać optymalne efekty.: 44 ºC w fazie ciepłej  10 ºC.w fazie zimnej. 

-Zmiany temperatur zaczynają się od kończyn dolnych, następnie  przechodzą w kierunki brzucha, rąk

-Ciało klienta zostaje zawinięte w specjalny kombinezon przez który przepływa  naprzemiennie ciepły i zimny płyn. Podczas zabiegu klient nie ma kontaktu  z wodą.

-Już po jednej sesji polepsza się samopoczucie,  witalność i ujędrnienie  ciała. W sposób fizjologiczny zabiegi spalają  tkankę tłuszczową  zmniejszając obwód ciała.

 

Jak to się dzieje:

-Organizm ludzki jest stałocieplny, czyli musi utrzymywać stałą temperaturę. Podczas naprzemiennego ogrzewania i ochładzania musi wykonać dodatkową pracę, z której wynika szereg korzyści.

Naturalną odpowiedzią organizmu na zmiany temperatury jest polepszenie cyrkulacji krwi a tym samym dotlenienie i odżywienie tkanek.

  1. W fazie ciepłej nasz metabolizm przyspiesza, usuwana jest zalegająca woda z tkanek, intensywnie się pocimy. Wysoka temperatura powoduje intensywne wydalanie toksyn z organizmu. Trzeba pamiętać, że oczyszczenie organizmu znacznie ułatwia i przyspiesza proces odchudzania. Za usuwanie toksyn odpowiedzialny jest układ żylny
  2. W fazie ZIMNEJ organizm doznaje szoku i potrzebuje większej ilości energii, aby się ogrzać. Do tego celu wykorzystuje krew, która pobiera energię z komórek tłuszczowych, co skutkuje spalaniem kalorii i zmniejszenia obwodów ciała.

 

Podczas zabiegu Therapy cool organizm spala aż 500 kcal. My leżymy a organizm sam wykonuje za nas taki wysiłek jak podczas intensywnego treningu. Efekty są  widoczne i odczuwalne od pierwszego zabiegu. W zależności od osoby, utrata centymetrów może wynosić około 1-2 cm do 3-4 cm w zależności od obszaru ciała.

 Jest to idealna metoda dla osób, które nie lubią lub nie mogą ćwiczyć a chcą zadbać o siebie kompleksowo.

Po zabiegu z jednej strony czujemy się zmęczeni jak po 1,5 godzinnym treningu by za chwile poczuć się totalnie odprężonym. Dla osób ćwiczących jest to bardzo znane zjawisko.

 

Therapy cool zapobiega zastojom limfatycznym. Jest wiele zabiegów drenujących ale większość z nich tylko niweluje zastoje a nie leczy ich przyczyn. W Therapy cool natomiast stymulowany jest układ limfatyczny od wewnątrz i tym samym  blokowany jest proces gromadzenia wody a nie tylko pozbycia się jej z organizmu.

W tym przypadku jest to rewolucyjna metoda, zupełnie inna od pozostałych.

 

Krew jest najlepszym kosmetykiem, który odmładza skórę, dostarczając jej cennych składników odżywczych i tlenu.

Z upływem czasu organy starzeją się, a krew jest wykorzystywana głównie do utrzymywania ich właściwego funkcjonowania. W efekcie coraz mniej krwi dociera do naskórka, co prowadzi do wiotczenia skóry.

TERAPIA KONTRASTAMI wywołuje gimnastykę naczyń krwionośnych. Działając na UKŁAD TĘTNICZY – zapewnia lepszy dopływ substancji odżywczych do wszystkich komórek ciała i aktywują się procesy samoregeneracji oraz wytwarzania kolagenu. Wzrasta nawilżenie i odżywienie skóry.

 

Badania dowiodły, że Therapy cool jest skuteczny w leczeniu bóli różnego pochodzenia.

Wiele osób cierpi  na przewlekłe bóle  kostno- mięśniowe, chroniczne zmęczenie, zaburzenia snu co ogranicza  normalne funkcjonowanie. Takie dolegliwości maja swoją fachową nazwę – Fibromialgia .

Leczenie tej choroby jest bardzo trudne i złożone, gdyż wymaga leczenia medycznego,  farmakologicznego,   odpowiedniego odżywiania, terapii psychologicznej, umiarkowanych ćwiczeń fizycznych itp.

Badania wykazały, że zabiegi Therapy Cool łagodzą  objawy i polepszają jakość życia pacjentów z tego typu dolegliwościami.

Zabiegi redukują ból i napięcie mięśni ( poprzez oczyszczenie tkanek i zwiększenie przepływu krwi)

Zmniejszają sztywność stawów  oraz przyspieszają regenerację

Wpływają korzystnie na bezsenność i chroniczne zmęczenie

 

Podsumowując :

Zabieg ten wyszczupla i stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej.

Redukuje cellulit oraz ujędrnia skórę.

Detoksykuje oragnizm i drenuje stymulując wydalanie nadmiaru płynów z organizmu.

Jest skuteczny w leczeniu bóli różnego pochodzenia.

 

 

Dzieje się tak dlatego, że  zabieg tharapy cool wpływa korzystnie na trzy najważniejsze w naszym organizmie układy:

UKŁAD ŻYLNY– jego aktywacja prowadzi do odprowadzenia toksyn
UKŁAD TĘTNICZY – zapewniając lepszy dopływ substancji odżywczych do wszystkich komórek

UKŁAD LIMFATYCZNY– który odprowadza nadmiar wody z organizmu

Jest to prawdziwa rewolucja i dawno nie było tak kompleksowej terapii .

 

 

Zabieg będzie kosztował 199 zł ale do końca roku  pojedynczy zabieg  149 zł.

Najlepiej wykonać serię zabiegów 8

Szczególnie polecamy go osobom, które nie do końca lubią aktywność fizyczną lub zaczynają swoją przygodę z odchudzaniem bo jest to idealny zabieg na start.

 

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu