bg

SWAN SHAPER

Studio Kobiet Lubicz – trening na Swan Shaper w Toruniu

 

1. Opis stacji treningowej Swan Shaper

Swan Shaper to eliptyk skrętny, który w innowacyjny sposób łączy trening cardio z jednoczesnym ćwiczeniem mięśni brzucha. Dzięki ćwiczeniom na tej stacji dostępnej w Studio Kobiet Lubicz wyrzeźbisz mięśnie nóg, pośladków i brzucha – również skośne mięśnie tzw. boczki. Jest to idealna stacja treningowa dla kobiet! Wzmocnisz mięśnie ramion i pleców. Dzięki tej stacji treningowej zwiększysz wydajność organizmu, poprawisz krążenie, zredukujesz tkankę tłuszczową. Swan jest wyposażony w komputer z bogatym zestawem programów treningowych, które dobieramy indywidualnie do kondycji pań. Na monitorze wyświetlany jest instruktaż jak wykonywać trening ze zmianą pozycji. Warto utrzymywać prędkość na poziomie 5,4 km/h. Trening trwa 30 minut, jest to prosty sposób na odchudzanie ze wszystkich partii ciała!

 

 

Swan Shaper wyjątkowa stacja treningowa, która dodatkowo posiada:

 

1) Lampy kolagenowe -regeneracja wierzchniej warstwy skóry poprzez kolagenową terapię światłe. Kolagen to białko stanowiące podstawowy składnik struktury skóry. Występuje w tkance łącznej organizmu, wspiera jej strukturę i odpowiada za system transportu. Ubytek kolagenu powoduje starzenie skóry i zwiotczenie mięśni. Struktura tkanki łącznej zmienia się z wiekiem powodując pojawienie się zmarszczek na skórze. Komórki skóry mogą być stymulowane do produkcji kolagenu wzmacniającego strukturę skóry. Proces ten jest pobudzany przez fale świetlne o długości 633 nm. Ta długość fali mieści się wg wykresu w tzw świetle widzialnym. Ta długość fali wpływa korzystnie na pow warstwę skóry.

 

2) Lampy podczerwone – dla głębokiej odbudowy włókien kolagenowych. Lampy emitujące krótkofalowe promieniowanie podczerwone w okolicach 1000 nm. mają szerokie zastosowanie w odbudowie głębokich warstw skóry. Podczerwień jest niewidzialna dla ludzkiego oka, jest jednak odczuwalna w postaci ciepła. Dzieje się to w ten sposób, że kiedy promieniowanie IR pada na obiekt na swojej drodze, jego energia jest absorbowana a przez to zmieniana na ciepło. Fale o takiej długości docierają głęboko w głąb skóry aż do naczyń krwionośnych. Działanie podczerwieni w urządzeniu Swan dzięki długości fali 1200 nm odbudowuje skórę praktycznie na poziomie komórkowym.

 

3) Jonizacje – otaczające nas powietrze jest zbiorem ładunków elektrycznych. Jon ( to cząstka naładowana dodatnio lub ujemnie. W środowisku naturalnym przeważają ładunki ujemne. Źródłem jonów ujemnych są przede wszystkim burze – wielkie wyładowania atmosferyczne. Mniejszymi, ale stale działającymi jonizatorami są rośliny (szczególne właściwości wykazują paprocie) oraz naturalne zbiorniki wodne (zwłaszcza morza, ale także wodospady). Coraz częściej elektroklimat naszych pomieszczeń jest niesprzyjający. Otacza nas powietrze zjonizowane dodatnio przez pola elektromagnetyczne pochodzące od monitorów, telewizorów, drukarek itp. Liczne badania wykazują, że elektroklimat ma wpływ na zdrowie oraz samopoczucie człowieka – przebywanie w otoczeniu dodatnio zjonizowanego powietrza powoduje osłabienie, znużenie, zmniejszenie wydajności fizycznej i odporności psychicznej. Dlatego warto zatroszczyć się o właściwą jonizację powietrza – zobojętnienie jonów dodatnich i wytworzenie jonów ujemnych. Naturalnymi jonizatorami są rośliny doniczkowe. Może się jednak okazać, że nie są one dość wydajne i muszą być wspomagane przez specjalne urządzenia jonizujące. Funkcja jonizacji powietrza została umieszczona w urządzeniu Swan Shaper.

 

Swan Shaper- cena ► https://www.studiokobietlubicz.pl/cennik

 

 

2. Przygotowanie do treningu Swan Shaper

Do treningu fitness na Swanie zaopatrz się w: krótkie spodenki, top lub koszulkę w jasnych kolorach, wygodne i czyste buty. Ważne- im mniej odzieży tym lepiej- lampy kolagenowe nie przenikają przez ubrania, a podczerwień przenika, ale im jaśniejsze rzeczy tym lepiej).

 

 

3. Efekty

• wyrzeźbione mięśnie nóg, pośladków i brzucha,

• wzmocnione mięśnie ramion i pleców,

• większa wydajność organizmu,

• likwidacja tkanki tłuszczowej,

•  wzmocnienie serca,

• poprawa pracy układu krążenia i układu oddechowego,

• likwidacja stresu i napięcia,

• redukcja cellulitu.

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się osiągniętymi celami naszych Klientek ► www.studiokobietlubicz.pl/efekty/

 

 

4. Przeciwwskazania do treningu Swan Shaper

• choroby serca i układu krążenia,

• cukrzyca,

• padaczka,

• ciąża,

• nieleczone nadciśnienie,

• choroby stawów, waga powyżej 90 kg (za duże obciążenie stawów),

• osteoporoza,

• niedawno przebyty udar

 

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu