bg

STREFA FITNESS

Trening Fitness w Toruniu – Studio Kobiet Lubicz

 

Studio Kobiet to jedyny taki Trening Fitness w Toruniu i okolicach. W ofercie posiadamy kobiece stacje treningowo-zabiegowe o szerokim spektrum działania, na których odbędziesz typowo kobiecy Trening Fitness. Studio Kobiet Lubicz jest jedynym takim miejscem w Toruniu i gminie Lubicz, gdzie działamy kompleksowo. Łączymy stacje treningowe, zabiegowe, dietę oraz odpowiednią suplementację po to, aby nasze klientki osiągały jak najlepsze efekty. To najlepsze miejsce w gminie Lubicz z najszerszą ofertą, gdzie możesz odbyć trening fitness. Stacje w Studio Kobiet Lubicz dzielą się na dwa typy: stacje wysiłkowe oraz stacje drenujące.

 

Trening fitness – stacje treningowe

 

Do stacji treningowych wysiłkowych, które pomogą Ci schudnąć, wymodelować i wyszczuplić ciało zaliczamy:
Swan Shaper
• Vacu Shaper
• Orbitrek
• Rower poziomy
• Schody fitness
• Platformę wibracyjną
• Ab Coaster

 

Stacje treningowe drenujące, które dbają o twoją skórę już na poziomie komórkowym, ujędrniając ją oraz zagęszczając, a dodatkowo zapewniając Ci relaks i odprężenie to:

Roll Shaper
Limfodrenaż

 

Kluczem do sukcesu w Studio Kobiet Lubicz jest łączenie tych dwóch rodzajów stacji treningowych.  To one pozwolą Ci odbyć intensywny trening fitness, po którym spalisz zbędne kalorie, ale również pozwolą Ci się zrelaksować i odprężyć w miłej, kobiecej i kameralnej atmosferze.

 

Stacje treningowo-drenujące w swojej konstrukcji zapewniają maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni, przy niewielkim wysiłku. Dlatego lubią z nich korzystać kobiety w różnym wieku, nawet te po 50-tce, które do tej pory nie lubiły spędzać czasu aktywnie na siłowniach i klubach fitness.

 

Różnimy się od klasycznych siłowni tym, że poza stacjami treningowymi skupiamy się na pobudzeniu układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzanie wody i toksyn z naszego organizmu, dzięki czemu szybciej tracimy zbędne centymetry i kilogramy.

 

W celu doboru odpowiednich stacji treningowych zapraszamy na indywidualną, bezpłatną konsultację, na której dobieramy stacje treningowe i drenujące, dopasowując je do konkretnych potrzeb, kondycji, ilości czasu, który można przeznaczyć na trening fitness. Na konsultacji każda klientka ma możliwość skorzystania z bezpłatnego, godzinnego próbnego treningu fitness. Wykonujemy również bezpłatną analizę składu masy ciała, dzięki której ustalamy indywidualny plan dietetyczny, biorąc pod uwagę różne jednostki chorobowe.

 

W Studio Kobiet Lubicz nasze klientki ćwiczą dwa lub trzy razy  w tygodniu. Klientki mogą korzystać z karnetów w strefie fitness na 8 lub 12 wejść. Karnety w naszym Studio mają ważność 5 tygodni. Ceny miesięcznych karnetów zaczynają się od 220 zł zł. W cenie miesięcznego karnetu nasz dietetyk przygotowuje indywidualną dietę gratis.

 

Jeśli chcesz tak jak nasze klientki uzyskać spektakularne efekty i cieszyć się nową sylwetką, umów się na termin pierwszej, niezobowiązującej wizytywww.studiokobietlubicz.pl

 

Bezpłatna konsultacja i darmowy trening w naszej Strefie Fitness

 

umów się na bezpłatną konsultację oraz trening

 

 

Poznaj nasze stacje treningowe

ROLL SHAPER


SWAN SHAPER


VACU SHAPER


SCHODY FITNESS


ORBITREK


ROWER POZIOMY


LIPOLIZA LASEROWA


LIMFODRENAŻ


BODY WRAPPING


ELEKTROSTYMULACJA


PLATFORMA WIBRACYJNA


AB COASTER


 

 

Zobacz naszą strefę fitness

 

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00
Sob.: 8:00 – 14:00