bg

STREFA FITNESS


Stacje treningowe

ROLL SHAPER


SWAN SHAPER


VACU SHAPER


SCHODY FITNESS


ORBITREK


CARDIO STRIDER


LIPOLIZA LASEROWA


LIMFODRENAŻ


BODY WRAPPING


ELEKTROSTYMULACJA


PLATFORMA WIBRACYJNA


AB COASTER


Trening Fitness w Toruniu – Studio Kobiet Lubicz

Studio Kobiet to jedyny taki Trening Fitness w Toruniu i okolicach. W ofercie posiadamy kobiece stacje treningowo-zabiegowe o szerokim spektrum działania, na których odbędziesz typowo kobiecy Trening Fitness. Studio Kobiet Lubicz jest jedynym takim miejscem w Toruniu i gminie Lubicz, gdzie działamy kompleksowo. Łączymy stacje treningowe, zabiegowe, dietę oraz odpowiednią suplementację po to, aby nasze klientki osiągały jak najlepsze efekty. To najlepsze miejsce w gminie Lubicz z najszerszą ofertą, gdzie możesz odbyć trening fitness. Stacje w Studio Kobiet Lubicz dzielą się na dwa typy: stacje wysiłkowe oraz stacje drenujące.

Trening fitness – stacje treningowe

Do stacji treningowych wysiłkowych, które pomogą Ci schudnąć, wymodelować i wyszczuplić ciało zaliczamy:
Swan Shaper
• Vacu Shaper
• Orbitrek
• Rower poziomy
• Schody fitness

Cardio Strider

• Ab Coaster

 

Stacje zabiegowo-treningowe, które dbają o twoją skórę już na poziomie komórkowym, ujędrniając ją oraz zagęszczając, a dodatkowo zapewniając Ci relaks i odprężenie to:

Roll Shaper
Limfodrenaż

Lipoliza laserowa

• Platforma wibracyjna

Elektrostymulacja

Body Wrapping

Kluczem do sukcesu w Studio Kobiet Lubicz jest łączenie tych dwóch rodzajów stacji treningowych.  To one pozwolą Ci odbyć intensywny trening fitness, po którym spalisz zbędne kalorie, ale również pozwolą Ci się zrelaksować i odprężyć w miłej, kobiecej i kameralnej atmosferze.

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się sukcesami naszych Klientek 

 

Stacje treningowo-drenujące w swojej konstrukcji zapewniają maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni, przy niewielkim wysiłku. Dlatego lubią z nich korzystać kobiety w różnym wieku, nawet te po 50-tce, które do tej pory nie lubiły spędzać czasu aktywnie na siłowniach i klubach fitness.

Różnimy się od klasycznych siłowni tym, że poza stacjami treningowymi skupiamy się na pobudzeniu układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzanie wody i toksyn z naszego organizmu, dzięki czemu szybciej tracimy zbędne centymetry i kilogramy.

 

W celu doboru odpowiednich stacji treningowych zapraszamy na indywidualną, bezpłatną konsultację, na której dobieramy stacje treningowe i drenujące, dopasowując je do konkretnych potrzeb, kondycji, ilości czasu, który można przeznaczyć na trening fitness. Na konsultacji każda klientka ma możliwość skorzystania z bezpłatnego, godzinnego próbnego treningu fitness. Wykonujemy również bezpłatną analizę składu masy ciała, dzięki której ustalamy indywidualny plan dietetyczny, biorąc pod uwagę różne jednostki chorobowe.

 

Bezpłatna konsultacja i darmowy trening w naszej Strefie Fitness

 

umów się na bezpłatną konsultację oraz trening

 

W Studio Kobiet Lubicz nasze klientki ćwiczą dwa lub trzy razy  w tygodniu. Klientki mogą korzystać z karnetów w strefie fitness na 8 lub 12 wejść. Karnety w naszym Studio mają ważność 5 tygodni. Ceny miesięcznych karnetów zaczynają się od 220 zł zł. W cenie miesięcznego karnetu nasz dietetyk przygotowuje indywidualną dietę gratis.

 

Jeśli chcesz tak jak nasze klientki uzyskać spektakularne efekty i cieszyć się nową sylwetką, umów się na termin pierwszej, niezobowiązującej wizyty.

 

Zobacz naszą strefę fitness

 

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00
Sob.: 8:00 – 14:00