bg

Klub Fitness Toruń – Lubicz Górny

 

Klub Fitness Toruń – Lubicz Górny

Studio Kobiet to jedyne miejsce dedykowane treningom dla kobiet w Toruniu i okolicach. W ofercie posiadamy kobiece stacje treningowo-zabiegowe o szerokim spektrum działania, na których odbędziesz typowo kobiecy Trening Fitness. Studio Kobiet Lubicz jest jedynym takim miejscem w Toruniu i gminie Lubicz, gdzie działamy kompleksowo. Łączymy stacje treningowe, zabiegowe, dietę oraz odpowiednią suplementację po to, aby nasze klientki osiągały jak najlepsze efekty. To najlepsze miejsce w gminie Lubicz z najszerszą ofertą, gdzie możesz odbyć trening fitness. Stacje w Studio Kobiet Lubicz dzielą się na dwa typy: stacje wysiłkowe oraz stacje drenujące.

 

STACJE TRENINGOWE DLA KOBIET:

ROLL SHAPER


SWAN SHAPER


VACU SHAPER


SCHODY FITNESS


VACUUM JET


CARDIO STRIDER


LIPOLIZA LASEROWA


LIMFODRENAŻ


BODY WRAPPING


ELEKTROSTYMULACJA


PLATFORMA WIBRACYJNA


AB COASTER


 

Trening Fitness – stacje treningowe

 

Do stacji treningowych wysiłkowych, które pomogą Ci schudnąć, wymodelować i wyszczuplić ciało zaliczamy:
Swan Shaper
• Vacu Shaper
• Vacuum Jet

• Rower poziomy
• Schody fitness

Cardio Strider

• Ab Coaster

 

Stacje zabiegowo-treningowe, które dbają o twoją skórę już na poziomie komórkowym, ujędrniając ją oraz zagęszczając, a dodatkowo zapewniając Ci relaks i odprężenie to:

Roll Shaper
Limfodrenaż

Lipoliza laserowa

• Platforma wibracyjna

Elektrostymulacja

Body Wrapping

 

Klub fitness – Toruń

Nasz klub fitness (Toruń, Lubicz Górny) oferuje szereg profesjonalnych urządzeń. Poznaj kilka z nich! Swan Shaper zapewni Ci intensywny trening cardio, poprawiający wydolność organizmu i kondycję, a także doskonałe efekty w postaci wymodelowanych mięśni brzucha, nóg oraz pośladków. Vacu Shaper to natomiast Twoja szansa na pożegnanie się z cellulitem, a także świetny sposób na usprawnienie krążenia krwi.

 

Po treningu w klubie fitness w Lubiczu przychodzi czas na relaks. Wypróbuj nasz limfodrenaż – masaż drenujący, który zredukuje cellulit i obrzęki, a ponadto przyspieszy proces odchudzania. Nie czujesz się dziś na siłach, aby zrobić trening lub z jakiegoś powodu nie możesz wykonać danych ćwiczeń? Nic straconego! Czeka na Ciebie komfortowy zabieg elektrostymulacji, który polega na wywoływaniu skurczów mięśni podobnych do tych, jakie następują w trakcie treningu.

Kluczem do sukcesu w Studio Kobiet Lubicz jest łączenie tych dwóch rodzajów stacji treningowych.  To one pozwolą Ci odbyć intensywny trening fitness, po którym spalisz zbędne kalorie, ale również pozwolą Ci się zrelaksować i odprężyć w miłej, kobiecej i kameralnej atmosferze.

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się sukcesami naszych Klientek 

 

Stacje treningowo-drenujące w swojej konstrukcji zapewniają maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni, przy niewielkim wysiłku. Dlatego lubią z nich korzystać kobiety w różnym wieku, nawet te po 50-tce, które do tej pory nie lubiły spędzać czasu aktywnie na siłowniach i klubach fitness (Toruń).

Różnimy się od klasycznych siłowni tym, że poza stacjami treningowymi skupiamy się na pobudzeniu układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzanie wody i toksyn z naszego organizmu, dzięki czemu szybciej tracimy zbędne centymetry i kilogramy.

 

W celu doboru odpowiednich stacji treningowych zapraszamy na indywidualną, bezpłatną konsultację, na której dobieramy stacje treningowe i drenujące, dopasowując je do konkretnych potrzeb, kondycji, ilości czasu, który można przeznaczyć na trening fitness. Nasz klub fitness (Toruń) oferuje dla każdej klientki możliwość skorzystania z bezpłatnego, godzinnego próbnego treningu fitness. Wykonujemy również bezpłatną analizę składu masy ciała, dzięki której ustalamy indywidualny plan dietetyczny, biorąc pod uwagę różne jednostki chorobowe.

 

Bezpłatna konsultacja i darmowy trening w naszej Strefie Fitness

 

umów się na bezpłatną konsultację oraz trening

 

W Studio Kobiet Lubicz nasze klientki ćwiczą dwa lub trzy razy  w tygodniu. Klientki mogą korzystać z karnetów w strefie fitness na 8 lub 12 wejść. Karnety w naszym Studio mają ważność 5 tygodni. Ceny miesięcznych karnetów zaczynają się od 220 zł zł. W cenie miesięcznego karnetu nasz dietetyk przygotowuje indywidualną dietę gratis – klub fitness (Toruń).

 

Jeśli chcesz tak jak nasze klientki uzyskać spektakularne efekty i cieszyć się nową sylwetką, umów się na termin pierwszej, niezobowiązującej wizyty. Jedyny klub fitness (Toruń) dla kobiet zaprasza do odwiedzenia!

Dlaczego warto wybrać nasz klub fitness? Lubicz Górny, Toruń

 

Tym, co wyróżnia nasz klub fitness (Toruń, Lubicz Górny), jest fakt, że klientki mogą skorzystać z wysokiej klasy urządzeń, które pozwalają nie tylko zgubić niechciane kilogramy, ale także poprawić działanie układu limfatycznego. Wszystko odbywa się w kameralnej atmosferze, co sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości z osobami stawiającymi sobie podobne cele. Z przyjemnością obserwujemy, jak klientki naszego klubu fitness (Toruń, Lubicz Górny) wzajemnie się wspierają i motywują do działania.

 

Pomagamy trenować w taki sposób, który jest wysoce skuteczny, a zarazem przyjemny oraz niewymagający. Oferujemy stacje treningowe zarówno o przeznaczeniu wysiłkowym, jak i zabiegowym. Chcąc zachęcić do podejmowania regularnej aktywności fizycznej, karnety na wejścia oferowane przez nasz klub fitness (Toruń, Lubicz Górny) wyróżniają się przystępną, atrakcyjną ceną. Oferta zawiera ponadto indywidualnie dobraną dietę, ułożoną przez profesjonalnego dietetyka. Pragniemy, by nasze klientki mogły o siebie zadbać w kompleksowy sposób, który przyniesie im najlepsze efekty. Nasz klub fitness (Toruń, Lubicz Główny) to wyjątkowe miejsce dla kobiet, gdzie można się odprężyć po całym dniu obowiązków.

 

Zobacz naszą strefę fitness

 

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu