bg

ROLL SHAPER

Roll Shaper –  Opis zabiegu

 

Roll Shaper to masowanie, wyszczuplanie, odchudzanie,  a także  modelowanie sylwetki, spalanie tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu.

 

Roll-shaper to wielki wałek, który masuje ciało od stóp aż po plecy, nie wymagając przy tym wielkiego wysiłku. Rolka rozbija zbędną tkankę tłuszczową, modelując jednocześnie sylwetkę. Taki zabieg pomaga skutecznie pozbyć się cellulitu, który jest bolączką wielu kobiet.

 

Masaż wykonany aparatem ROLL SHAPER pobudza układ limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zapotrzebowanie organów na tlen i substancje odżywcze. Zwiększa szybkość usuwania z organizmu produktów rozpadu, toksyn, a także wchłaniania obrzęków. Dzięki podwyższeniu przepustowości naczyń limfatycznych substancje toksyczne stopniowo wydalane są z organizmu.

 

Poprawa wyglądu sylwetki nie jest jedyną zaletą korzystania z roll-shapera. Polepsza się przemiana materii, a organizm stopniowo oczyszczany jest z toksyn, co wpływa korzystnie na samopoczucie. Rolki to także idealne rozwiązanie dla osób, które skarżą się na problemy z krążeniem. Po zabiegach na roll-shaperze wiecznie zimne lub spuchnięte dłonie i stopy pozostają tylko niemiłym wspomnieniem.

 

Sesje na roll-shaperze dopasowywane są indywidualnie, zarówno pod kątem częstotliwości zabiegów, jak i szybkości obrotów rolki. Początkowo potrzebna jest pomoc instruktora, po krótkim czasie można “rolować się” zupełnie samodzielnie.

 

Masaż Roll Shaper wspomaga funkcjonowanie układu limfatycznego powodując:

  • -pomniejszenie objętości masowanych partii ciała o (3-5 cm),
  • -wzmacnia mięśnie oraz napina i ujędrnia skórę,
  • -usuwa pęcherzyki tłuszczowe i cellulit,
  • -polepsza ukrwienie i krążenie,
  • -ułatwia usuwanie szkodliwych substancji toksycznych z organizmu,
  • -usuwa cellulit
  • -redukuje tkankę tłuszczową
  • -UZALEŻNIA !!!

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00
Sob.: 8:00 – 14:00