bg

REDUKCJA CENTYMETRÓW – TERAPIE ŁĄCZONE

REDUKCJA CENTYMETRÓW

Nasze pięcioletnie doświadczenie pokazuje, że najlepsze efekty w redukcji centymetrów oraz tkanki tłuszczowej i cellulitu dają terapie łączone.

 

W zależności od potrzeb klientek wykonujemy terapie łączone w postaci liposukcji kawitacyjnej (30 minut) z zabiegami takimi jak endermologią LPG, żelazko antycellulitowe lub multipolarne fale RF (30 minut)

1. LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Uważana jest ostatnio za najlepszą i najbezpieczniejszą metodę walki z tkanką tłuszczową. Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu, a celem wyszczuplenie ciała. Fale ultradźwiękowe wzbudzają w ośrodku ciekłym fale ciśnienia i podciśnienia o dużej prędkości. Komórki tłuszczowe, które mają błonę bardzo podatną na działanie ciśnienia wywołanego przez mikropęcherzyki powstałe podczas kawitacji, ulegają rozbiciu i uwalniają swoją zawartość. Uwolniona zawartość komórek tłuszczowych jest metabolizowana z organizmu naturalnymi drogami. Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie pacjenta do zabiegu kawitacji ultradźwiękowej. Przez co najmniej kilka dni przed zabiegiem należy zwiększyć przyjmowanie płynów o około 1-1,5 l dziennie. Dzięki temu następuje odpowiednie nawodnienie tkanki tłuszczowej, co jest niezbędnym warunkiem dla zaistnienia prawidłowego procesu jej rozbicia. Zwiększoną ilość płynów należy przyjmować również po zabiegu, by zapewnić prawidłowe oczyszczania organizmu z tłuszczu i powstających w tym procesie toksyn.

 

2. ENDERMOLOGIA  LPG

To jedna z najbardziej skutecznych metod, których efektem jest redukcja cellulitu, zwalczanie lokalnych otłuszczeń i kształtowania sylwetki,  Podczas gdy ćwiczenia fizyczne powodują spalanie kalorii w obszarach, gdzie w tkance tłuszczowej zmagazynowane jest najwięcej energii, masaże drenujące precyzyjnie wyszczuplają obszary stwarzające problemy, modelując sylwetkę zgodnie z życzeniami klienta. Podczas endermologii zabieg jest sterowany komputerowo, pacjentka po przebraniu w kombinezon przylegający do ciała gotowa jest już do zabiegu. Terapeuta prowadząc głowice powoduje powstanie przy pomocy podciśnienia fałdu skórnego. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób pobudzana jest tkanka, a zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Skóra ta jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie i pobudza metabolizm. Podczas zabiegów poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze oraz pobudzona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry

 

3. ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

Niektóre panie, które schudły kilka lub kilkanaście kilogramów wcale nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Obwisła, pozbawiona elastyczności skóra postarza i wygląda nieestetycznie, przez co panie tracą ochotę na odsłanianie swojego ciała. Wszystkim tym kobietom, jak również osobom dopiero deklarującym chęć schudnięcia i pozbycia się cellulitu doradzamy – ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE. Jest to zabieg przeznaczony do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem. Zabieg zdecydowanie spłyca rozstępy. Żelazko antycellulitowe to połączenie trzech znanych i gruntownie przetestowanych technologii, które tworzą wspólnie niezwykle skuteczną metodę walki ze skórką pomarańczową:

 

MASAŻ PRÓŻNIOWY wykorzystuje ciśnienie, które rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (znikają obrzęki), usuwa toksyny przyspieszając przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi oraz działa ujędrniająco i drenująco.

PRĄDY TENS pobudza mięśnie do pracy, dzięki czemu kształtuje je, wzmacnia oraz zmniejsza uczucie napięcia, a także zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry. Proszę pamiętać- to mięśnie spalają tkankę tłuszczową

CHROMATOTERAPIA LED to leczenie światłem. Taka terapia stymuluje powstawanie kolagenu i polepsza kondycję skóry.

 

Działanie urządzenia czuć wyraźnie już podczas zabiegu, który można porównać do intensywnego treningu połączonego z bardzo efektywną pielęgnacją. Można go określić jako intensywny trening bez wysiłku.

Choć od osoby poddawanej usłudze wymaga się jedynie wygodnego położenia na łóżku kosmetycznym, skóra i mięśnie poddane pracy żelazka z pewnością dostaną solidną porcję ćwiczeń.

 

Zabieg żelazkiem antycellulitowym polega na masowaniu ciała głowicą i trwa 30 lub 50 minut w zależności od wybranego obszaru. Najlepsze efekty otrzymujemy wykonując zabiegi w seriach, najlepiej 10, później jedynie utrwalając efekt pojedynczymi zabiegami przypominającymi.

 

3. FALE RADIOWE

Fale radiowe umożliwiają miejscową redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie lub usunięcie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Do wykonywania zabiegu wykorzystywany jest głowica z elektrodami, pomiędzy którymi emitowane są fale radiowe. Pozwala to osiągnąć różną głębokość penetracji tkanki, dzięki czemu stymulacja przebiega jednocześnie na powierzchni skóry oraz w głębszych jej warstwach.

 

Zasadniczo działanie urządzenia polega na podgrzaniu tkanek na poziomie skóry właściwej w celu obkurczenia włókien kolagenowych oraz pobudzenia komórek skóry do produkcji i regeneracji kolagenu i elastyny. To powoduje wzrost napięcia skóry oraz jej ujędrnienie. Fale radiowe mają  zastosowanie w zabiegach miejscowego usuwania tkanki tłuszczowej. Pozwala on na wybiórcze ogrzanie komórek tłuszczowych, powodując zwiększenie ich metabolizmu oraz kurczenie się.

Reasumując zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem, oraz modelowania sylwetki w zabiegach na ciało. Wykonując zabiegi na twarz można przyczynić się do minimalizacji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry, modelowanie owalu twarzy i poprawy jej wyglądu. W fizjoterapii pod wpływem diatermii uzyskuje się efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwobrzękowy.

 

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się osiągniętymi celami naszych Klientek ► www.studiokobietlubicz.pl/efekty/

 

 

 

 

Umów się na bezpłatną konsultację, na której zdecydujemy jaki zabieg jest najlepszy dla Ciebie!

Zadzwoń do nas tel. 513-330-164 lub napisz wiadomość.

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu