bg

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Radiofrekwencja mikroigłowa w Toruniu

1. Opis zabiegu

Radiofrekwencja mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie.

Określany jest jako “nieoperacyjny lifting”. My kobiety szukamy takich metod, żeby jak najdłużej cieszyć się piękną skórą, bez potrzeby długiej rekonwalescencji i wydania majątku na zabiegi.

Skuteczność  radiofrekwencji mikroigłowej tkwi w jednoczesnym nakłuwaniu i podgrzewaniu skóry.

Jest nowatorską metodą niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy,szyi i dekoltu. Podczas zabiegu pobudzane są naturalne procesy odbudowy i regeneracji.  Metoda, dzięki której zadziałamy głębiej niż zabieg Fali Radiowej czy Laser Frakcyjny. Jest uważana za jedną z najlepszych metod usuwania rozstępów, blizn, głębokich zmarszczek. Stosowana również w leczeniu nadpotliwości.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest połączeniem dwóch zabiegów: fali radiowej i mezoterapii mikroigłowej, co daje wielokrotnie lepszy efekt niż wykonywanie ich osobno.

  1. Fale radiowe, powodują mocne ogrzanie skóry właściwej (45-70 stopni). Poprzez szok termiczny pobudza się procesy regeneracyjne i przebudowę struktury kolagenowej. Powoduje pobudzeniem fibroblastów, czyli komórek w skórze odpowiedzialnych za syntezę kolagenu w skórze.
  2. Mikronakłuwanie powoduje mechaniczne uszkodzenie skóry dzięki czemu stymulujemy procesy naprawcze, produkcję kolagenu i struktur podporowych skóry. Skraca istniejące włókna kolagenowe, co powoduje  powstawania nowego kolagenu, oraz skręcenie i zagęszczenie jego włókien.

Dlatego mówi się, że równoczesne nakłuwanie i podgrzewanie skóry powoduje lifting twarzy bez użycia skalpela. Proces ten jest odpowiedzialny za poprawę elastyczności i jędrności skóry, a także jej ogólnego wyglądu i jakości.

 

 

Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej wyposażone jest w głowicę z wymiennym kartridżem ( 25 lub 64 igły) w zależności od obszaru na którym wykonuje się zabieg. Wkłuwamy się na głębokości od 0,5 do 3,5 mm. Igły są izolowane – czyli pokryte izolacyjną powłoką dzięki czemu nie nagrzewają się na całej długości, a na wybranych głębokościach- dzięki temu unikamy długiego okresu rekonwalescencji. Dzięki temu, że wiemy na jakiej głębokości i z jaką temp działamy, jest to zabieg bardzo precyzyjny i daje spektakularne efekty. Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w system podciśnienia, dzięki czemu zabieg jest bardziej komfortowy oraz do minimum niwelujemy powikłania pozabiegowe typu siniaki czy wybroczyny ponieważ odciągamy skórę od nerwów i naczyń. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczenie włókien kolagenowych, przez co skóra jest bardziej napięta. Jednak końcowy efekt widać po kilku tygodniach. Wtedy następuje stymulacja powstawania nowego kolagenu , skręcania i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Przy leczeniu nadpotliwości trwale obkurczamy gruczoły potowe poprzez ogrzanie. Daje to możliwość zminimalizowania pocenia.

 

2. Przebieg zabiegu meozterapii mikroigłowej

  1. Demakijaż
  2. Nałożenie specjalnego kremu znieczulającego
  3. Założenie sterylnego, jednorazowego kartridża
  4. Podczas zabiegu wykonywana jest seria mikro-nakłuć specjalną głowicą z mikro-igłami emitującymi falę radiową. Kosmetolog dobiera parametry zabiegowe odpowiednio do potrzeb skóry, i wykonuje tyle powtórzeń na ile pozwala skóra klienta.
  5. Podczas wkłuć skóra jest delikatnie zasysania dzięki czemu eliminujemy odczucia bólowe
  6. Po fazie nakłuć dezynfekujemy skórę i nakładamy krem

Zabieg wykonujemy w serii 3-4 zabiegów co 4-6 tygodni . Po pełnej serii zabiegów skóra potrzebuje 6 miesięcy przerwy od zabiegów.

Tuż po zabiegu widoczny jest rumień i niewielki obrzęk, który ustępuje po około 60 minutach. Następnego dnia można normalnie funkcjonować. Skóra może bardzo delikatnie się łuszczyć w ciągu kilku kolejnych dni.

 

3. Efekty mezoterapii mikroigłowej

• likwidacja wiotkiej skóry (lifting twarzy, szyi i dekoltu)

• usuwanie blizn potrądzikowych

• spłycenie zmarszczek i bruzd

• ujędrnienie skóry

• poprawa kondycji skóry

• leczenie nadpotliwości

 

4. Przeciwwskazania do mezoterapii mikroigłowej

Skóra naczyniowa nie jest przeciwskazaniem, wręcz przeciwnie, podczas zabiegu ppodgrzanie może powodwać koagulację istniejących naczynek

• ciąża i laktacja

• epilepsja

• rozrusznik serca

• aparat nazębny (omijamy okolice ust)

• choroby skóry

• stany zapalne

• retinoidy

• aktywna opryszczka

• choroby autoimmunologiczne

• choroby nowotworowe

• obecność dużych żylaków w miejscu zabiegowym

• zakażenia skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)

• wypełniacze, implant

5. Opinie

 

• Pani Małgorzata: “Jestem dopiero po dwóch zabiegach mezoterapii mikroigłowej, a efekt jest wręcz spektakularny. Czekam na kolejne zabiegi w serii by móc cieszyć się spłyconymi zmarszczkami w pełni”

 

• Pani Ewa: “Mając 60 lat nie spodziewałam się wielkich zmian po zabiegu jednak jakie było moje zdziwienie kiedy dostałam porównanie zdjęć przed pierwszym zabiegiem i po drugim zabiegu. Widocznie spłycenie zmarszczek i ujędrnienie skóry wokół oczu. Rewelacja! Czekam na kolejne zabiegi mezoterapii mikroigłowej w serii ” Zabieg wart swojej ceny.

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której zdecydujemy czy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest dla Ciebie?

 

Zadzwoń do nas tel. 513-330-164 lub napisz wiadomość.

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu