bg

Pielęgnacja skóry twarzy – 3 kroki

Codziennie spotykamy na swojej drodze piękne kobiety, które chcą poczuć się dopieszczone i wypielęgnowane. Jest nam bardzo miło, że możemy dzielić się z Wami naszą wiedzą dotyczącą pielęgnacji skóry i cieszyć się razem z Wami Waszymi efektami. Dziś przygotowałyśmy dla Was krótką “ściągę” dotyczącą codziennej pielęgnacji domowej ponieważ jak wiecie to bardzo istotny element, który jest składową zdrowej i pięknej skóry twarzy.

 

KROK 1. OCZYSZCZANIE SKÓRY

Pamiętajcie, że oczyszczanie to najważniejszy element pielęgnacyjny skóry, o którym nie można zapominać. Nadmiar sebum, kurz, brud i makijaż to główne czynniki zanieczyszczające naszą skórę, które na dodatek nie dają jej oddychać. Oczyszczanie powinno się wykonywać rano i wieczorem. Czym najlepiej wykonywać oczyszczanie? W naszym Studio Kobiet Lubicz rekomendujemy to co nam znane i sprawdzone. Żel Up Washing od Peel Mission, który dogłębnie oczyszcza, reguluje pracę gruczołów łojowych ale co najważniejsze – nie wysusza i nie powoduje ściągnięcia skóry.

 

KROK 2. TONIZACJA SKÓRY

Często spotykamy się z tym, że o tonizacji skóry jednak zapominacie. Dlaczego ona jest tak ważna? Ponieważ po każdym kontakcie z wodą, nasze kwasowe pH skóry zostaje zaburzone a skóra traci barierę ochronną , która zabezpiecza ją przed bakteriami i szkodliwym wpływem środowiska. Jaki tonik wybrać? Dopasowany do danego rodzaju skóry. W naszym Studiu zawsze dobieramy go indywidualnie.

 

KROK 3. KREM DO TWARZY

Oczyszczona i stonizowana skóra jest gotowa na to, by przyjąć dobroczynne składniki kremu. Najlepiej takiego, który odpowiada na potrzeby naszej skóry i jest dobrany indywidualnie. Drogie Panie, pamiętajcie że nasze specjalistki są zawsze chętne do pomocy i w naszym Studio Kobiet Lubicz tworzą indywidualne zestawy do pielęgnacji domowej.

 
 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której zdecydujemy jakie zabiegi i kosmetyki są dla Ciebie najlepsze?

Zadzwoń do nas tel. 513-330-164 lub napisz wiadomość.

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu