bg

Na czym polega kriolipoliza?

Chęć uzyskania wymarzonej sylwetki często zmusza wiele osób to długich, męczących treningów oraz rozmaitych form diety. Niestety często, mimo długich starań nie widać oczekiwanych efektów. Na szczęście istnieje sposób na skuteczne pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jest nim innowacyjny oraz bezbolesny zabieg kriolipolizy, opracowany przez amerykańskich specjalistów.


Czym jest kriolipoliza?

Komórki tłuszczowe w tkance podskórnej człowieka, w większej części składają się z nasyconych kwasów tłuszczowych. Wykazują one dużą wrażliwość na niskie temperatury. Kriolipoliza polega na zamrażaniu nadmiernej ilości komórek tłuszczowych. Pod wpływem zimna komórki rozpadają się, a objętość ciała widocznie się zmniejsza. Warto wiedzieć, że wszelkie naczynia krwionośne, nerwy obwodowe i komórki o niewielkiej zawartości tłuszczu, nie są tak wrażliwe na zimno, więc są całkowicie bezpieczne w trakcie zabiegu. Ponadto po dobrze wykonanym zabiegu nie pojawi się efekt jojo.


Kriolipoliza krok po kroku

Przed podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu konieczna jest wnikliwa rozmowa z kosmetologiem, podczas której zostaną ustalone szczegóły, dotyczące obszarów, na których występuje nadmiar tłuszczu. Jeżeli nie ma żadnych przeciwskazania, specjalista przykłada do oczyszczonego obszaru specjalną głowicę, w różnych miejscach. Kriolipoliza jest wykonywana przede wszystkim w na brzuchu, biodrach, górnej partii ud  oraz bryczesach.

Za każdym razem urządzenie zasysa skórę i wychładza tkankę tłuszczową. Jedno przyłożenie głowicy trwa około 60 minut. Podczas jednego dnia można wykonać maksymalnie cztery przyłożenia, a kolejny zabieg, przeprowadzany na tej samej części ciała, można wykonać najwcześniej za sześć tygodni. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu i jeśli są satysfakcjonujące, nie ma konieczności powtórzeń


Przeciwskazania do zabiegu

Niestety nie każda osoba może skorzystać z modelowania sylwetki metodą krolipolizy. Osoby z dużą otyłością posiadają zbitą i gęstą skórę, której aplikator nie jest w stanie odpowiednio zassać. Przeciwskazaniem będą stany zapalne, rany skóry, cukrzyca i nowotwory. Ponadto metoda nie jest wskazana dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także osób cierpiących na choroby skóry, wątroby oraz zaburzenia krążenia.

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu