bg

Na co zamienić kubek kawy?

Warto zamienić jeden z kubków porannej kawy☕ na coś co Nas również pobudzi.
👉Oto kilka Naszych zdrowych propozycji:
👉 Czarna herbata
Czarna herbata to z całą pewnością najbardziej popularny zamiennik porannej kawy. Napój ten dobrze rozgrzewa🌞 i pobudza, a zarazem świetnie smakuje. Jednak musimy wiedzieć o tym, że w szklance herbaty liściastej jest od 50-100 mg kofeiny natomiast w ekspresowej tylko około 25-40 mg.
2. Zielona Herbata
Zawiera ona dwa razy mniej kofeiny niż czarna herbata, ale mimo wszystko tę kofeinę zawiera. Z tego powodu pozwoli ona nam się troszeczkę pobudzić , a dzięki zawartości przeciwutleniaczy dodatkowo wzmocnić organizm.
👉Yerba Mate.
To odmiana herbaty, która zawiera stosunkowo wysoką dawkę kofeiny czyli doskonale nadaje się na zamiennik porannej kawy.W jednej szklance yerby jest aż 85 mg kofeiny,czyli nieco więcej niż w klasycznym espresso☕, które zawiera 77 mg tej substancji.
👉💧Woda z cytryną ,octem jabłkowym bio oraz miodem.
To klasyczna rozwiązanie na pobudzenie ciała do działania oraz świetny sposób na pobudzenie trawienia.Do szklanki lekko ciepłej wody dodajemy sok z połówki cytryny , dwie łyżeczki octu jabłkowego bio i łyżeczkę miodu.
👉🍵Siemie lniane z wodą
Świetnym napojem wzmacniającym nasz układ pokarmowy jest kisiel z siemienia lnianego. Napój ten możemy przygotować sobie wieczorem zalewając siemie lniane wodą i zostawić na noc. Rano wypijamy go na czczo.
Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu