bg

Odchudzanie Toruń – Liposukcja, Zabiegi Odchudzające

MED CONTOUR  zabieg odchudzający

Med Contour to skuteczna walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem – alternatywa liposukcji chirurgicznej w Toruniu

Najsilniejsze na rynku urządzenie medyczne włoskiej firmy General Projekt do zwalczania tkanki tłuszczowej i głębokiego celullitu. Skuteczność oparta jest na działaniu ultradźwięków o wartości nawet 60 khz przez specjalnie zaprojektowaną i opatentowaną głowicę.

𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 pozwala na zmniejszenie obwodów ciała o kilka centymetrów bezpośrednio po zabiegu. Już nie musisz czekać na efekty! Zabieg polecany jest osobom zmagającym się z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową – najczęściej na brzuchu, biodrach, ramionach, boczkach, udach kiedy aktywny tryb życia i dieta nie przynoszą zadowalających efektów.
𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 jest medycznym urządzeniem stanowiącym podstawowe wyposażenie prestiżowych klinik medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

MEDCONTOUR Toruń – zabiegi odchudzające

1. Opis zabiegu Med Contour

Głowica Med Contour emituje dwie wiązki ultradźwięków przez dwa transmitery ustawione pod kątem 135 stopni. Dzięki temu energia przecina się w jednym jednym miejscu i precyzyjnie dociera do miejsca z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo głowica wyposażona jest w system podciśnienia, dzięki czemu głowica zasysa tkanką umożliwiając wnikanie ultradźwięków aż do 6 cm wgłąb ciała.

Podczas zabiegu zachodzi proces kawitacji, który umożliwia bezpieczne i bezbolesne upłynnienie komórek tłuszczowych. Zadaniem liposukcji kawitacyjnej jest rozbijanie komórek tłuszczowych. W ten sposób uwalniane są wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny trafiają do wątroby, gdzie ulegając przemianie materii stają się źródłem energii.

Aby ułatwić organizmowi usunięcie upłynnionego tłuszczu MedContour wyposażony jest w głowicę do masażu limfatycznego, który najpierw otwiera duże węzły chłonne a później uławia pozbywanie się produktów przemiany materii poprzez węzły chłonne. Dzięki dużej mocy ultradźwięków wytwarzane jest ciepło, co sprawia, że oprócz efektu rozbijania komórek tłuszczowych dochodzi do nagrzania skóry nawet do 42 stopni co powoduje skracanie włókien kolagenowych i silnie ujędrnienie skóry.

𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując rozbijanie komórek tłuszczowych.
Specjalnie skonstruowana i opatentowana głowica 𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 ma dwa nachylone emitery ultradźwięków i system zasysający, zapewniający odpowiednie ułożenie skóry na emiterach. Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest niskie, natomiast w tkance tłuszczowej fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie czterokrotnie.
Dodatkowo protokół zabiegowy obejmuje drenaż limfatyczny przed i po zabiegu, co wzmacnia i przyspiesza efekty, które są naprawdę niesamowite

Podczas zabiegu 𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 dochodzi do rozbijania komórek tłuszczowych. W ten sposób uwalniane są wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny trafiają do wątroby, gdzie ulegając przemianie materii stają się źródłem energii.

Cały proces ma na celu wywołanie drgań w tkance tłuszczowej za pomocą profesjonalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe i wywołuje zjawisko kawitacji. Jest to zjawisko fizyczne, które powstaje na skutek różnicy ciśnienia w cieczach. Powstają miliony mikropęcherzyków, które pod wpływem kawitacji powiększają się, ocierają się o siebie i uszkadzają błony komórek tłuszczowych. Zawartość komórki tłuszczowej trafia do przestrzeni międzykomórkowej, dalej do wątroby i jest metabolizowana jak zwykłe pożywienie.

Ile zabiegów Med Contour należy wykonać?

 

Zabieg jest bezpieczny i skuteczny. Już po jednej sesji następuje zmniejszenie obwodów w obszarze zabiegowym o 2-3 cm, skóra jest gładsza i ujędrniona. Żeby pogłębić efekt zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępie 7-10 dni. Komórki tłuszczowe rozrywane są od razu ale efekt narasta nawet do 7 dni po zabiegu.

Efekty modelowania sylwetki ultradźwiękami utrzymują się pod warunkiem zdrowego trybu życia: regularnej aktywności fizycznej i odpowiedniej diety. Nie dochodzi do samoczynnej odbudowy tkanek tłuszczowych na leczonej partii ciała pod warunkiem utrzymania stałej masy ciała.

 

Kto może skorzystać z zabiegu liposukcji? Toruń

 

Odchudzanie (Toruń) poprzez liposukcję jest ofertą skierowaną przede wszystkim do osób, które mimo starań nie mogą sobie poradzić z otyłością. Z zabiegu chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z danych obszarów ciała. Naszymi pacjentkami często są panie chcące odzyskać swoją dawną sylwetkę sprzed ciąży i porodu. Liposukcja (Toruń) należy do skutecznych zabiegów odchudzających, Toruń jest miejscem, w którym wykonujemy go z użyciem specjalistycznego, innowacyjnego sprzętu. Nasi doświadczeni specjaliści gwarantują pełne bezpieczeństwo i dbają o komfort podczas zabiegu.

 

Liposukcja, Toruń – czy jest bolesna?

 

Istnieją różne rodzaje liposukcji. Zabiegi odchudzające w Toruniu w naszych gabinetach wykorzystują liposukcję ultradźwiękową, która jest bezpieczna oraz bezinwazyjna. W związku z tym pacjent nie odczuwa bólu, wręcz przeciwnie – wytwarzane podczas zabiegu ciepło działa odprężająco na mięśnie. Z tych względów odchudzanie (Toruń) oparte na tej metodzie jest obecnie tak bardzo popularne.

 

Odchudzanie (Toruń) za pomocą liposukcji a efekt jojo

 

Wiele pacjentów obawia się zabiegów odchudzających (Toruń) ze względu na doświadczenia z odchudzaniem, po których nastąpił efekt jojo. Warto wiedzieć, że wykonywana przez nas liposukcja (Toruń) niszczy komórki tłuszczowe, dlatego efekt jest trwały. Oczywiście, poddanie się temu zabiegowi nie zwalnia z konieczności prowadzenia zdrowego trybu życia w celu jego podtrzymania – niewłaściwa dieta i brak aktywności fizycznej prędzej czy później w każdym przypadku prowadzi do odkładania się tkanki tłuszczowej.

 

Jakie obszary ciała można poddać liposukcji w Toruniu?

 

Odchudzanie (Toruń) metodą liposukcji ultradźwiękowej można wykonać na takich partiach ciała, jak brzuch, biodra, ramiona, pośladki, uda oraz łydki. Niezależnie od miejsca przeprowadzania zabiegu wykazuje on doskonałą skuteczność, pozwalając w szybki i przyjemny sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją kwalifikującą, aby zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo.

 

 

2. Zalecenia

 

– 3 przed zabiegiem pić minimum 3 litry wody

– po zabiegu pić min 2 litry wody

-ograniczyć spożywanie zbędnych kalorii—wskazany deficyt kaloryczny

– 7 tys kroków dzienne lub inna aktywność fizyczna przyspieszy usunięcie produktów przemiany materii powstałych podczas zabiegu – jeśli nie będzie aktywności to tłuszcz odłoży się winnym miejscu.

 

Odchudzanie (Toruń) metodą liposukcji jest znakomitym sposobem, ponieważ po niej nie trzeba powstrzymywać się od wykonywania codziennych czynności. Warto jednak mieć na względzie, że w pierwszej godzinie bezpośrednio po zabiegu może występować zaczerwienienie oraz nagrzanie skóry, jednak są one całkowicie bezbolesne. Poddanie się zabiegowi jakim jest liposukcja (Toruń) nie wiąże się z żadnymi efektami ubocznymi, o ile pacjent nie wykazywał przeciwwskazań do jego wykonania.

Dzięki naszym usługom odchudzanie (Toruń) stanie się łatwe i przyjemne. Nie czekaj, umów się na wizytę już dziś i przekonaj się, że marzenie o pięknej sylwetce może stać się rzeczywistością!

 

3. Efekty

 

• redukcja tkanki tłuszczowej,

• wymodelowanie sylwetki,

• redukcja cellulitu,

• odżywienie i ujędrnienie skóry,

• pobudzenie krążenia,

• stymulacja procesów przemiany materii,

• lepsze samopoczucie,

• wzrost pewności siebie,

• akceptacja swojego ciała

Oprócz wyżej wymienionych korzyści z poddania się zabiegowi, którym jest liposukcja (Toruń), pacjenci mogą liczyć na znaczną poprawę jakości skóry, co wpływa na odmłodzenie wyglądu. Staje się ona bowiem bardziej jędrna i gładka, co często jest widoczne już po pierwszej sesji zabiegowej. Zyskuje ona również jednolity koloryt oraz zdrową strukturę.

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się osiągniętymi celami naszych Klientek ► www.studiokobietlubicz.pl/efekty/

 

 

4. Przeciwwskazania

 

• niewydolność wątroby,

• niewydolność serca oraz przewlekłe nadciśnienie tętnicze,

• niewydolność krążenia,

• wszczepiony rozrusznik serca lub sztuczna zastawka,

• posiadanie metalowych implantów w okolicy poddawanej zabiegowi,

• nowotwory oraz stany po usunięciu zmian nowotworowych (5 lat),

• wirusowe lub bakteryjne schorzenia skórne,

• ciąża,

• zakrzepowe zapalenie żył, widoczne duże żylaki w miejscu zabiegowym,

• cukrzyca,

• padaczka,

• osteoporoza,

• metalowa spirala antykoncepcyjna

 

Z przeprowadzanego przez nas zabiegu liposukcji w Toruniu powinny także zrezygnować kobiety, które w danym momencie miesiączkują.

Chcesz szybko schudnąć? Studio Kobiet Lubicz działa kompleksowo, a gwarancją efektów jest połączenie treningu fitness ze strefą relaksu, gdzie wykonujemy zabiegi na ciało, wyszczuplające czy też poprawiające kondycję skóry. Liposukcja (Toruń) ma na celu nie tylko poprawę wyglądu ciała, ale też wzrost pewności siebie. Z powodzeniem mogą korzystać z niego zarówno kobiety, nawet te po 50, jak i mężczyźni. Specjalistka  w Studio Kobiet Lubicz chętnie przeprowadzi konsultację i zaproponuje ilość zabiegów, która przyniesie Ci zadowalający efekt. Odchudzanie (Toruń) metodą liposukcji to jedna z naszych specjalności. Zapraszamy do kontkatu!

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi?
Zadzwoń do nas tel. 513 330 164 lub napisz.

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu