bg

EFEKTY – MED CONTOUR

𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 – sprawdzona technologia medyczna potwierdzoną badaniami klinicznymi.
𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 pozwala na zmniejszenie obwodów ciała o kilka centymetrów bezpośrednio po zabiegu. Już nie musisz czekać na efekty! Zabieg polecany jest osobom zmagającym się z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową – najczęściej na brzuchu, biodrach, ramionach, boczkach, udach kiedy aktywny tryb życia i dieta nie przynoszą zadowalających efektów.
𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 jest medycznym urządzeniem stanowiącym podstawowe wyposażenie prestiżowych klinik medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.
𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując rozbijanie komórek tłuszczowych.
Specjalnie skonstruowana i opatentowana głowica 𝗠𝗘𝗗 𝗖𝗢𝗡𝗧𝗢𝗨𝗥 ma dwa nachylone emitery ultradźwięków i system zasysający, zapewniający odpowiednie ułożenie skóry na emiterach. Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest niskie, natomiast w tkance tłuszczowej fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie czterokrotnie.
Dodatkowo protokół zabiegowy obejmuje drenaż limfatyczny przed i po zabiegu, co wzmacnia i przyspiesza efekty, które są naprawdę niesamowite

 

 

 

 

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu