bg

MASAŻ PRÓŻNIOWO-WIBRACYJNY PIERSI

Masaż prozniowo – wibracyjny piersi w Toruniu

Masaż próżniowo-wibracyjny piersi

1. Opis zabiegu.

2. Przygotowanie i przebieg zabiegu.

4. Efekty.

5. Przeciwwskazania.

6. Opinie klientek.

 

1. Opis zabiegu

Masaż próżniowo wibracyjny piersi w Toruniu – Studio kobiet Lubicz to sposób na piękne i jędrne piersi. Dla każdej z nas biust  jest ważnym elementem kobiecości- symbolem piękna, pożądania i macierzyństwa. Wiele jednak z nas ma kompleksy. Zarówno zbyt mały, jak i zbyt duży biust bywa przyczyną zmartwień i niezadowolenia. Teraz możemy się zająć tym problemem bez pomocy chirurga plastyka. W naszym studio oddajemy do Waszej dyspozycji unikalny aparat wykorzystujący technologię Breast Enlargement.

Masaż próżniowo wibracyjny piersi – polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w:
-ujędrnianiu,
-podniesieniu,
-powiększeniu ( nawet o 1 rozmiar),
-usunięcie problemu “zapadniętego sutka”

Już jednorazowy zabieg sprawia, że skóra jest gładsza i ujędrniona. Jednak najlepsze efekty są widoczne po przeprowadzeniu dwóch serii zabiegów. W pierwszej serii 6-8 spotkań zaleca się 2 zabiegi w tygodniu. Druga seria jest krótsza o 2 zabiegi, które wykonuje się w odstępach jednotygodniowych.

Masaż próżniowo wibracyjny piersi polecamy go profilaktycznie wszystkim kobietom po 30 roku życia. Szczególną popularnością cieszy się u pań po kuracjach odchudzających, w wyniku których piersi uległy znacznemu zmniejszeniu i zwiotczeniu.
Kobietom po ciąży i karmieniu piersią, gdy tracą swą naturalną jędrność i objętość lub nastąpiła deformacja w obrębie sutka, oraz kobietom chcącym zwiększyć biust.
Działanie masażu może być wspomagane odpowiednio dobranym serum. Efektywność masażu próżniowo-wibracyjnego została potwierdzona badaniami naukowymi i opiniami ekspertów z zakresu kosmetyki i lekarzy medycyny estetycznej. Przy regularnych zabiegach uzyskujemy efekt powiększenia piersi o jeden rozmiar.

 

2.Przygotowanie i przebieg zabiegu

Skóra biustu powinna być czysta i niczym nie posmarowana. Przed wizytą, jak i po zabiegu zaleca się wypicie 0,5 litra wody, aby pomóc organizmowi pozbyć się toksyn i ujędrnić skórę.
Przed przystąpieniem do zabiegu ochraniamy sutki za pomocą specjalnego plastra. Miejsce przyłożenia miski próżniowo-wibracyjnej smarujemy oliwką w celu zabezpieczenia delikatnej skóry przed otarciem. Dopasowujemy rozmiar miseczki do wielkości biustu. Ustawiamy indywidualne parametry pod kątem każdej klientki i jej potrzeb. Pierwszym etapem jest zassanie biustu. Następnie biust poddawany jest działaniom fototerapii i wibracji. Zabieg trwa 30 minut. Zalecamy wykonanie 6-10 spotkań, zabiegi wykonujemy dwa razy w tygodniu. W drugiej serii zalecamy 4-6 zabiegów, z częstotliwością wykonania jednego zabiegu raz w tygodniu. W celu utrzymania efektu rekomendujemy wykonywanie raz w miesiącu zabiegu przypominającego.

 

3. Efekty

 • poprawa elastyczności jędrności skóry biustu,
 • podniesienie biustu, podtrzymanie jego kształtu,
 • powiększenie piersi w przypadku małego biustu,
 • poprawa przepływu krwi oraz limfy,
 • stymulacja produkcji włókien kolagenowych,
 • wzmocnienie mięśni klatki piersiowej,
 • redukcja cellulitu.

4. Przeciwwskazania

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • operacje piersiowe,
 • choroby nowotworowe,
 • zapalenie wątroby,
 • stany zapalne i zmiany skórne.

5. Opinie klientek

Pani Anita

” Dzięki masażowi próżniowo-wibracyjnemu piersi, mogę cieszyć się pięknym i jędrnym biustem.”

Pani Zofia

”Zawsze chciałam mieć większe piersi i po pełnej serii zabiegów w Studio Kobiet Lubicz w końcu mogę je mieć! Jestem bardzo zadowolona.”

Pani Anna
“Po ciąży moje piersi już nie wyglądały tak samo jak przed, skóra była wiotka. Po serii zabiegów piersi są bardziej jędrne i gładkie, a ja mogę czuć się bardziej pewna siebie. Polecam gorąco.”

 

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?
Zadzwoń do nas tel. 513 330 164 lub napisz.
Cennik dostępny jest tutaj: www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

Bądź z nami na bieżąco : https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00
Sob.: 8:00 – 14:00