bg

LIPOLIZA INIEKCYJNA PODBRÓDKA

Lipoliza iniekcyjna podbródka w Toruniu

1. Opis zabiegu

Lipoliza podbródka to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg, który pozwoli pozbyć się drugiego podbródka i wyszczuplić szyję. Podwójny podbródek nie zawsze wynika z nadprogramowych kilogramów. Często utrata owalu twarzy jest rezultatem wielu godzin spędzonych przy komputerze lub ma podłoże genetyczne. Niestety, gdy mięśnie w tym obszarze zwiotczeją, trudno jest przywrócić naszej szyi młodzieńczy wygląd. Świetnym rozwiązaniem jest wtedy lipoliza podbródka, która nie tylko wyszczupla te okolice, ale także ujędrnia skórę.

Lipoliza iniekcyjna podbródka polega na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową podbródka preparatu z fosfatydylocholiną, czyli substancją, która rozpuszcza komórki tłuszczowe. Uwolniony tłuszcz trafia do wątroby, a następnie w wyniku procesów metabolicznych zostaje wydalony z organizmu. Po lipolizie iniekcyjnej nie jest potrzebna rekonwalescencja – na kolejny dzień można wrócić do swoich stałych zajęć.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a więc jest całkowicie bezbolesny.
Najważniejszym efektem lipolizy iniekcyjnej podbródka jest wyszczuplenie szyi oraz owalu twarzy. Możemy spodziewać się trwałej utraty od 2 cm do nawet 5 cm tkanki tłuszczowej. Ponieważ jest to zabieg nieinwazyjny, jego rezultaty nie są widoczne od razu.
Usuwanie komórek tłuszczowych z organizmu trwa zazwyczaj około miesiąca. Najlepsze efekty przynosi wykonanie serii 3-4 zabiegów.

Przy lipolizie iniekcyjnej podbródka nie występują żadne trwałe skutki uboczne. Przez kilka dni obszar zabiegu może być zaczerwieniony i spuchnięty, mogą się również pojawić małe siniaki w miejscu nakłuć. Po zejściu znieczulenia, szyja może być trochę obolała. Wszystkie ewentualne dolegliwości znikają w ciągu kilku dni.

Na efekt finalny lipolizy iniekcyjnej podbródka trzeba poczekać kilka tygodni. Po serii 3-4 zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych możemy spodziewać się trwałego usunięcia tłuszczu z problematycznej strefy podbródka i szyi. Lipoliza pomaga pozbyć się opornego tłuszczu z okolicy twarzy i szyi jednak trzeba pamiętać by dbać o regularną aktywność fizyczną i prowadzenie zdrowego stylu życia, po to, aby nadprogramowe kilogramy nie zniwelowały efektów lipolizy.

Lipoliza iniekcyjna podbródka przynosi także inne pozytywne dla naszego wyglądu skutki.
Po pierwsze pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiadających za jej jędrność i elastyczność.
Po drugie poprawia krążenie krwi, która transportuje składniki odżywcze. Dzięki temu skóra staje się bardziej nawilżona i odżywiona.
Po trzecie, preparat stosowany podczas lipolizy iniekcyjnej podbródka zapobiega powstawaniu wolnych rodników, czyli spowalnia procesy starzenia się.

 

2. Przebieg zabiegu lipolizy iniekcyjnej

  1. Przeprowadzenie dokładnego wywiadu w celu wykluczenia przeciwwskazań oraz omówienie zaleceń pozabiegowych.
  2. Oczyszczenie i dezynfekcja skóry.
  3. Dokładne zaznaczenie miejsca poddanego zabiegowi lipolizy.
  4. Ponowna dezynfekcja skóry.
  5. Za pomocą jednorazowych strzykawki i cienkiej igły podawany jest podskórnie preparat z substancjami aktywnymi w odpowiednich dawkach i odstępach między sobą.
  6. Po zakończeniu iniekcji miejsce zabiegowe jest manualnie rozmasowane w celu przyspieszenia wchłaniania preparatu.
  7. Dezynfekcja skóry.
  8. Po wykonaniu zabiegu od razu można wrócić do pełnej aktywności.

 

3. Efekty lipolizy iniekcyjnej

• utrata 2-5 centymetrów w obwodzie – efekt serii 3-4 zabiegów

• ujędrnienie skóry w okolicy podbródka i szyi

• trwała redukcja tkanki tłuszczowej

• poprawa owalu twarzy

• lifting twarzy

• pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny

 

4. Przeciwwskazania do lipolizy iniekcyjnej

• ciąża i karmienie piersią

• infekcje skóry

• alergie na składniki preparatu

• zaburzenia krzepliwości krwi

• schorzenia nerek

• schorzenia wątroby

• cukrzyca

• wybrane choroby autoimmunologiczne

• nieprawidłowości związane z tarczycą

 

5. Opinie

 

Pani Justyna: “Jestem po jednym zabiegu lipolizy iniekcyjnej i po 4 tygodniach od pierwszego zabiegu widzę dużą różnicę w zmniejszeniu podbródka. Czekam na kolejny zabieg by móc cieszyć się efektem w pełni”

 

Pani Hanna: “Zapisałam na ten zabieg moją mamę i widzę znaczną poprawę w redukcji drugiego podbródka. Wykonała już dwa zabiegi lipolizy iniekcyjnej, podbródek się zmniejszył oraz skóra w okolicy podbródka i szyja stała się bardziej jędrna. Bardzo polecam ten zabieg dla młodszych kobiet jak i starszych”

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której zdecydujemy czy zabieg lipolizy iniekcyjnej jest dla Ciebie?

 

Zadzwoń do nas tel. 513-330-164 lub napisz wiadomość.

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00
Sob.: 8:00 – 14:00