bg

ICOONE

Icoone Laser w Toruniu – Studio Kobiet Lubicz

1. Opis zabiegu

Icoone Laser to technologia masażu podciśnieniowego z wyszczuplającym laserem i światłem LED, dostępna w Toruniu i okolicy, która radzi sobie lepiej niż znane do tej pory metody modelowania sylwetki. Jest to ukochany zabieg gwiazd i celebrytek a polecają go renomowane kliniki w Polsce i na świecie.

Jest to połaczenie trzech technologii podczas jednego zabiegu:

  1. Opatentowana technologią ROBODERM, która polegająca na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne otwory, tworzące multimikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej, czy powodowania urazów. Dzięki stymulacji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulujących na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich klientów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Korzystają z niego młode osoby, ale również Panie po 50, czy mężczyźni. Icoone daje możliwość wykonania zabiegów na całym ciele, twarzy i biuście, a skóra luźna czy naczyniowa nie jest już przeciwwskazaniem. Działanie Icoone polega na przyspieszaniu krążenia krwi i limfy, przez co otaczające tkanki są lepiej odżywione i dotlenione. Masaż pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność skóry. Na skutek działania tej trójwymiarowej stymulacji dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, a ciało traci zbędne centymetry. Zaleca się również łączenie zabiegu Icoone z liposukcją kawitayjną, oraz po zabiegu liposukcji chirurgicznej.
  2. LASER 915 NM, który w naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i przyspiesza metabolizm. Tym samym redukuje centymetry w obwodach ciała.
  3. ŚWIATŁO LED 650 NM, które wywiera działanie odmładzające skórę, ponieważ działa na fibroblasty obecne w tkance łącznej, stymulując produkcję kolagenu.

Icoone  to jedno z niewielu urządzeń, dzięki któremu można ujędrnić piersi.

Urządzenie wyposażone jest w dwa rodzaje rolek do masażu ciała. Robosolo – największa głowica z największą siłą działania, przeznaczona do programów antycellulitowych i wyszczuplających. Robotwins – małe głowice działające synergicznie – do programów drenujących i ujędrniających.

 

Zabieg Icoone Laser na ciało składa się z dwóch etapów. Pierwszy 20 minutowy program bazowy ukierunkowany jest na ogólne potrzeby skóry i drenaż. Kolejne 10 minutowe focusy koncentrują się już na konkretnym problemie i obszarze np. podniesienie pośladków, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry. Na każdym zabiegu dobierane są 4 focusy.

 

Programy FOCUS ukierunkowane na dany problem:

– SILHOUETTE – modelowanie i redukcja objętości przy skórze delikatnej partii brzucha i talii u kobiet

– MODELPLUS – modelowanie, ujedrnianie i podnoszenie pośladków

– REMOD – program modelujący kolana i łydki, rozbijanie tkanki tłuszczowej na tym obszarze

– HIGHPLUS – zmniejszenie i modelowanie górnej części tułowia i karku

– MEN-ZONE – zmniejszenie objętości zlokalizowanych złogów tłuszczowych, głównie na brzuchu, bokach i plecach u mężczyzn

– ABDOTON – ujędrnianie i tonizowanie skóry na brzuchu

– ARMTON – ujędrnienie i uelastycznienie skóry ramion (tzw. „pelikanki”)

– INTON – modelowanie i uelastycznienie wewnętrznej partii ud

– FATZONE – redukcja głęboko zlokalizowanego tłuszczu w organizmie, m.in. na zewnętrzną partię ud u kobiet

Zalecana seria Icoone to 10 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Dla uzyskania lepszych efektów należy pić większe ilości wody i stosować lekkostrawną dietę oraz aktywność fizyczną.

 

2. Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu w Studio Kobiet Lubicz specjalista przeprowadza kartę klienta oraz dokumentację fotograficzną. Z szeregu programów wybiera odpowiedni do rodzaju skóry oraz oczekiwanego efektu po terapii. Przed zabiegiem klientka ubiera się w specjalny, przeznaczony tylko dla niej kombinezon który zapewnia komfort i prawidłowość wykonania masażu.

 

3. Efekty

• likwidacja cellulitu,

• redukcja tkanki tłuszczowej,

• wymodelowanie sylwetki,

• zmniejszenie obwodów,

• pozbycie się obrzęków,

• poprawa krążenia, dotlenienie tkanek,

• rozluźnienie mięśni,

• ujędrnienie skóry,

• usprawnienie przepływu limfy.

 

 

Koniecznie wejdź w zakładkę EFEKTY, gdzie z dumą możemy pochwalić się osiągniętymi celami naszych Klientek ► www.studiokobietlubicz.pl/efekty/

 

 

4. Przeciwwskazania

• nowotwór,

• uszkodzenia skóry, świeże rany,

• ciąża,

• stany zapalne żył,

• słaba krzepliwość krwi,

• rozrusznik serca,

• infekcje ogólnoustrojowe,

• długotrwałe przyjmowanie sterydów.

 

 

 

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, na której dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi?

Zadzwoń do nas tel. 513-330-164 lub napisz wiadomość.

 

 

Cena zabiegów dostępna jest tutaj ► www.studiokobietlubicz.pl/cennik/

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

 

 

 

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu