bg

EFEKTY – Liposukcja + endermologia

Terapie łączone – redukcja centymetrów

 

Liposukcja kawitacyjna to zabieg luksusowy, który powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej bez wysiłku. Pozwala on na szybkie osiągnięcie rezultatu w postaci redukcji centymetrów, bardziej efektowne niż po samych ćwiczeniach. Liposukcję można wykonywać na każdej partii ciała (np.: brzuch, uda, ramiona), dzięki czemu można pozbyć się tkanki tłuszczowej z najbardziej opornych miejsc.

 

Endermologia LPG to prawdziwy HIT wśród zabiegów modelujących sylwetkę. Często ćwiczenia i domowa pielęgnacja nie wystarczają, by skutecznie pozbyć się cellulitu i lokalnie nagromadzonego tłuszczu.

 

Nasze pięcioletnie doświadczenie pokazuje, że najlepsze efekty w redukcji centymetrów oraz tkanki tłuszczowej i cellulitu dają terapie łączone. W zależności od potrzeb klientek wykonujemy terapie łączone w postaci liposukcji kawitacyjnej (30 minut) z zabiegami takimi jak endermologią LPG, żelazko antycellulitowe lub multipolarne fale RF (30 minut). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się się więcej na temat terapii łączonych.

 

 

 

Bądź z nami na bieżąco ► https://www.facebook.com/StudioKobietLubicz

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu