bg

Czym jest endermologia?

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy to zabieg pielęgnacyjny stosowany w obrębie twarzy i ciała. Dzięki stymulacji głębokich warstw skóry przynosi spektakularne efekty. Warto wiedzieć jak wygląda zabieg, dla kogo jest przeznaczony i jak oddziaływuje na skórę i sylwetkę.

 

Co to jest endermologia i dla kogo jest przeznaczona?

 

Endermologia jest masażem podciśnieniowym, który wykonuje się z dużą siłą nacisku. Ma on oddziaływać na skórną i podskórną tkankę łączną. Przypisuje się mu działanie odchudzające i odmładzające, a dodatkowo oczyszczające. Masaż podciśnieniowy wykazuje również działanie terapeutyczne, gdyż zmniejsza odczuwanie różnych rodzajów bólu.

Najczęściej na zabieg endermologii decydują się kobiety pragnące pozbyć się cellulitu. Efekty takiego zabiegu mogą być naprawdę spektakularne. Masaż podciśnieniowy skutecznie modeluje i wyszczupla sylwetkę. Pobudzony zostaje metabolizm, który ma za zadanie eliminację toksyn i tłuszczu z organizmu. Zabieg jest przeznaczony również dla osób, które chcą poprawić kontur twarzy. Za jego sprawą poprawia się elastyczność skóry oraz zostaje pobudzona jej odnowa biologiczna. Jeśli zmagamy się z bólami kręgosłupa, bólami mięśniowymi lub reumatyzmem, możemy zdecydować się na zabieg endermologii, który uśmierzy nieprzyjemne dolegliwości.

 

Jak wygląda zabieg endermologii?

 

Jeśli planujemy poddać się zabiegowi endermologii, musimy wziąć pod uwagę, że pojedynczy zabieg nie przyniesie upragnionych efektów. Najlepiej zaplanować cykl masaży, który będzie się składał z minimum 10, a najlepiej 20 zabiegów. Koszt jednej wizyty nie jest wysoki, a seria zabiegów zawsze przebiega bezboleśnie. Przed zabiegiem pacjent ubiera się w kompresyjny kombinezon, który niweluje bezpośredni kontakt głowicy ze skórą. Steruje nią komputer, za pomocą którego pracują rolki i komora ssąca. Pod wpływem wytwarzanego ciśnienia skóra jest wprowadzana między rolki, dlatego pobudzone zostają nawet jej głębokie partie. Twarz zawsze masowana jest delikatnie, a uda czy brzuch z większym natężeniem.

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu