bg

ANALIZER SKÓRY NATI

Jak dobrze znasz potrzeby swojej skóry? Czy wiesz, jaki jest rodzaj Twojej cery? Czy zawsze przy zakupie kosmetyków kierujesz się jej cechami i szczególnymi właściwościami? Wiele kobiet nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć na te pytania. Okazuje się, że najwięcej problemów przysparza im określenie rodzaju cery, a jest to pierwszy i podstawowy krok do poznania jej potrzeb.

-Cera sucha – charakteryzuje się niedoczynnością gruczołów łojowych. Jest matowa, łuszczy się i ściąga,
-Cera tłusta – poznamy ją po nadmiarze sebum, produkowanym przez gruczoły łojowe. Objawia się to najczęściej błyszczeniem skóry, a także rozszerzonymi porami i powstawaniem zaskórników.
-Cera mieszana – w strefie T (czoło, nos i broda) jest tłusta, zaś na policzkach i skroniach sucha.
Nie poprzestajemy jednak na trzech podstawowych rodzajach skóry. Wyróżniamy jeszcze kilka typów cery, m.in.:

-Cera naczynkowa – wyróżniają ją kruche naczynia krwionośne, które są widoczne i prześwitują przez cienką skórę.
-Cera odwodniona – bez wątpienia spragniona wody! Osłabiony płaszcz hydrolipidowy powoduje, że na zewnątrz przedostaje się większość wody, a skóra staje się sucha i ma kolor szarawy.
-Cera wrażliwa – trudna w pielęgnacji, skłonna do podrażnień, często z widocznymi zaczerwienieniami i skłonnością do zmian trądzikowych.
Można zatem mieć skórę suchą i odwodnioną, jak również suchą mieszaną i odwodnioną, itp. Aby lepiej poznać swoją skórę, jej potrzeby i tym samym odpowiednio dostosować kosmetyki do jej pielęgnacji najlepiej zdecydować się na jej komputerową diagnostykę, przy pomocy specjalistycznego narzędzia Analizer NATI.

To niewielkie urządzenie pozwala zajrzeć w głąb skóry i ocenić ją w niezwykle szczegółowych parametrach, poprzez analizę fizyczną i optyczną. Możliwość pomiaru aż 8 parametrów skóry!

Badanie polega na zeskanowaniu skóry i poddaniu jej szczegółowej analizie, która daje odpowiedź na najważniejsze pytania dotyczące jej stanu i potrzeb.

Urządzenie po skanowaniu, czyli przyłożeniu urządzenia w konkretne miejsca, które wskaże wyświetlacz, momentalnie pokazuje informację o stanie skóry, ilość rozszerzonych naczynek na twarzy, blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów, wielkości przebarwień, plam posłonecznych

CO WYRÓŻNIA ANALIZER SKÓRY NATI V3?

  • Posiada wbudowaną kamerę z 40-krotnym powiększeniem
  • Możliwość pomiaru aż 8 parametrów skóry!
  • Określa indywidualne potrzeby skóry i dopasowuje do nich rodzaj pielęgnacji oraz zabiegów
  • Profesjonalny raport dla Klienta
  • Dobór optymalnej pielęgnacji domowej
Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu