bg

4 sposoby na modelowanie sylwetki

Zobacz 4  sposoby na modelowanie sylwetki

Często, aby coś zmienić w naszym życiu wystarczy jeden impuls, nawet najmniejszy. Wkraczając w Nowy Rok zakładamy sobie zmianę nawyków żywieniowych lub wprowadzenie w naszym życiu aktywności fizycznej. Chcąc być przygotowanym na lato, trenujemy i odżywiamy się prawidłowo. Aby efekt naszej smukłej sylwetki utrzymywał się przez długi czas, należy dbać o swoje ciało przez cały rok.

 

Oto nasza lista 4 sposobów na modelowanie sylwetki.

 

  • Endermologia – zabieg, w którym wykonuje się masaż podciśnieniowy. Ma działanie odchudzające, odmładzające, oczyszczające, a nawet terapeutyczne. Dzięki endermologii pobudzamy metabolizm, eliminujemy toksyny i tłuszcz i poprawiamy kondycje skóry. Zabieg ten polecany jest wszystkim osobom, którym zależy na likwidacji cellulitu, modelowaniu sylwetki, a także wyleczeniu bólów mięśniowych czy kręgosłupa.
  • Liposukcja – zabieg bez użycia skalpela. Stosowanie fal ultradźwiękowych sprawia, że możemy naszą sylwetkę odpowiednio wyszczuplić i wymodelować. Dzięki tej metodzie tkanka tłuszczowa poddawana jest procesowi niszczenia. Liposukcja to także świetne narzędzie do walki z nadwagą.
  • Stacja zabiegowo- treningowa– jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób, którym zależy efekcie oraz komforcie podczas wykonywanych ćwiczeń. Stacja zabiegowo – treningowa to połączenie diety oraz ćwiczeń. Na podstawie wywiadu przygotowywana jest dieta oraz zakres ćwiczeń. Mamy do wyboru Roll Shapera, elektrostymulacje, limfodrenaż  lub platformę.
  • Zabiegi łączone– redukcję nadwyżki kilku centymetrów możemy uzyskać dzięki połączeniu kilku zabiegów. Ciekawym połączeniem jest połączenie liposukcji i endermologii wraz z falami radiowymi. Dzięki takiej kombinacji skutecznie nasza sylwetka zostanie wymodelowana.

Przeciwwskazania:

Musimy pamiętać, że do każdego zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować. Dzięki wybraniu profesjonalnego studia, w którym wykonamy zabiegi, zostanie przeprowadzony dokładny wywiad, na podstawie którego będziemy mogli wykonać lub tez i nie dany zabieg. Wykluczeniem do zabiegu z całą pewnością jest ciąża, karmienie piersią, epilepsja, choroby serca, skóry, niewydolność wątroby oraz nowotwory.

Jeśli jestes zainteresowana ofertą,
znajdziesz nas w Lubiczu Górnym
przy ul. Polnej 7. Zapraszamy!

STUDIO KOBIET
ul. Polna 7
Lubicz Górny
tel. 513 330 164

Pon. – Pt.: 8:00 – 21:00               – Moje konto
Sob.: 8:00 – 14:00                        – Regulamin sklepu